Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Taneroth

Kupię zasilacz minimum 500W do i5-760 @3,5GHz + R9 290

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak w temacie, kupię zasilacz markowy (nie z czarnej listy) o mocy ogólnej minimum 500W, mocy na pojedynczej mocnej linii 12V minimum 400W (Czyli sprawności minimum 80%). Oczywiście zasilacz musi być w pełni sprawny. Cena, którą jestem w stanie zapłacić za niniejszy sprzęt to maksymalnie 80 zł razem z przesyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

290 + stare i5 to 400W na 12V bedzie tak na styk

 

brałbym juz minimum cos co ma 500W na 12V

 

80zł z wysylka to raczej cienko widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że być może 400W na linii 12V będzie na styk, ale ja za pół roku i tak wymienię ten zasilacz jak wyjdą nowe Be Quiety 11.

 

Napisałem, że maksymalnie dam 80 zł z wliczoną wysyłką (która wyjdzie zapewne około 10 zł). Czyli Klocuch nie pisz mi tutaj propozycji za 100 zł. Dam 70 + wysyłka 10 zł maksymalnie, ewentualnie odbiorę osobiście w Warszawie. Być może nie mogę się wypowiadać, ale chcę jedynie sprostować, a w pierwszy dzień od dodania oferty przecież jej nie odświeżę. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysyłka 10zł towaru powyżej 1kg to chyba tramwajem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukasz oszczednosci 20zł na najbardziej newralgicznym podsespole do kompa w dodatku kalkulujesz go na styk.

 

rozumiem ze r9 na gw

ale i5 i mobo juz pewnie nie, a jak cos pojdzie nietak to mobo w plecy, bo chciales 20zł oszczedzic

 

 

ale nie moje małpy nie moj cyrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20zl oszczednosci NA ZASILACZU ? Smiech na sali

 

oraz 3zł na wysyłce !!!

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze to ze czeka na NOWĄ SERIE BQ, wiec kupując nowe i tak przepłaci, a starsze serie gold e9/10 watpie zeby byly gorsze niz ta nowa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...