Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jakub1991

Problem z Gtx 460

Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujący problem z Gtx 460 (ta z sygnaturki), mianowicie podczas ładowania windowsa ekran robi się czarny i po jakimś czasie komputer resetuje się. Problem nie występuje gdy nie są zainstalowane sterowniki i system startuje w niskiej rozdzielczości. Linux tez się nie uruchamia. Po biosie śmiga bez problemu. Temperatury tez zawsze były nie większe niż 70 stopni C.

Jest to na 100% problem z geforcem, ponieważ komputer na zintegrowanej karcie intela działa normalnie.

Mogą być to tzw. zimne luty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem dokladnie to samo na gf260, po prostu grafika padla. Ogolnie chyba cala seria od 2xx do 5xx nie byla zbyt trwala bo karta padla a nigdy nie grzala sie ponad 68 stopni. W moim przypadku nie moglem sie bawic w piekarnik bo karta miala chlodzenie przymocowane na stale wiec nie wiem czy cos ci to da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem dokladnie to samo na gf260, po prostu grafika padla. Ogolnie chyba cala seria od 2xx do 5xx nie byla zbyt trwala bo karta padla a nigdy nie grzala sie ponad 68 stopni. W moim przypadku nie moglem sie bawic w piekarnik bo karta miala chlodzenie przymocowane na stale wiec nie wiem czy cos ci to da.

Nie "karta", a sprzęt producenta. Mam GTX260, który pracuje non stop od zakupu w momencie premiery, a lekko nie miał i nie ma. Ps - referent, nie autorski wynalazek.

 

PS - przez wzgląd na pierwszy post, nie mówię o awaryjności kart w podziale na producentów :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...