Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kuzim26

Mysz w zastępstwie 300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako że forum pomogło mi sporo przy zakupie nowego kompa, to teraz czas o nowe pytanie, a mianowicie byłem dumnym posiadaczem myszki Microsoft IntelliMouse Explorer 3.0, aczkolwiek mysz szwankuje i to bardzo więc potrzebuje nowego sprzętu chodzi mi o myszkę z dpi powyżej 3500 oraz ceno nie większo jak 300 zł a i kluczowy problem mysz ma być ergonomicznie i wagowo podobna do mojej starej myszki oraz wielkością ponieważ człowiek przez te 5 lat przywykł do genialnego explorera 3.0 przyjmę wszelkie sugestie z góry dzięki

ps znalazłem jakieś tematy podobne ale dość stare a na rynku ciągle coś sie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razer DA Chroma, Zowie EC1-A albo EC2-A, ASUS Gladius, Corsair M30 Raptor, CM Alcor oraz CM Nizar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mionix Avior 7000. Za kasę, jaką kosztuje kosi wszystko inne z dużym zapasem, do wyrwania obecnie w jakimś sklepie w promocji za 259.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Mionix Avior 7000 to post powyższy przedstawia tą mysz bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawosci, co jest takiego w tym mionixie? 'kosi z duzym zapasem' nawet zowie fk1/2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przem33k

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobna bryła do CM Storm Alcor. Myślę, ze zdecydowałbym sie właśnie na nią. Lekka, dobrze leży w dłoni, precyzyjny sensor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przem33k

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma byc najbardziej zbliżona wielkością do IE3.0 to Asus Gladius, SS Rival, no i Zowie EC1-A (ta ostatnia nie ma softu). Jak ma mieć zbliżony kształt ale mniejszy rozmiar to Zowie EC2-A i CM Alcor.

Mionix Avior 7000. Za kasę, jaką kosztuje kosi wszystko inne z dużym zapasem, do wyrwania obecnie w jakimś sklepie w promocji za 259.

Bez przesady. Mysz ma na pewno bardzo dobry sensor i jest solidnie wykonana, ale kształt ma tylu samo zwolenników co przeciwników a odstające boczne przyciski i środek ciężkości umieszczony wyczuwalnie z tyłu są niewątpliwymi wadami. I nie wiem jak można ją polecać komuś kto szuka następcy IE3.0 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...