Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Grenouille

Zestaw bezprzewodowy mysz+klawisze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zakupiłem telewizor i chce zmienić swój pokój gdyż TV będzie służyło jako monitor i obsługa będzie z kanapy więc do pełnego relaksu muszę pozbyć się kabli od klawiatury i myszy. Potrzebny mi jakiś fajny zestaw. Przeznaczenie raczej użytkowe niż gamingowe.

Aktualnie posiadam klawiaturę a4Tech evolution slim ocean oraz mysz a4tech bloody v7.

Co bym chciał, czego oczekuje:

- rozmiar klawiatury nie większy niż obecna - 20cm X 46cm

- niskie klawisze (w sumie nie wiem czy te takie wysokie jeszcze produkują...)

- klawisze multimedialne - najbardziej zależy mi na klawiszach do odtwarzacza (głośniej, ciszej, play, stop, następny i poprzedni) i uśpienie

- mysz mile widziana nie świecąca

- mysz ma być duża, tzn wielkości obecnej, żadnych mikrusów jak do laptopów są

- mysz, żeby działała na kocu

- mysz najlepiej z klawiszami dalej i cofnij

 

Budżet do 150 zł.

W oko mi wpadł komplet który bodajże widziałem u kolegi - Microsoft Wireless Desktop 2000, lecz brak w myszy dalej/cofnij.

Również zwróciłem uwagę na Logitech MK270 Wireless Desktop i zastanawia mnie 8 klawiszów u myszy których nie widzę na fotkach, a podają tyle na Agito oraz na aukcji Allegro w sklepie Logitecha.

 

Nie zależy mi na żadnym zestawie do gamingu bo gdy będę miał ochotę dostać headshota w BFie to podepnę sobie Blood'iego, którego raczej się nie pozbędę - przy okazji polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

niedawno kupilem zestaw tego logitecha kosztuje w arescie ok 100zł ( z myszką), wlasciwie wszystko jest w porządku jak na tę cenę, ale myszka mogłaby być wykonana z lepszych materiałów. Klawiatura ma klawisze multimedialne, jednak nie ma nastepny/poprzedni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W firmie gdzie pracuję logi mk270 to taki zestaw standardowy dla osób biurowych

Jedyne co to wymieniamy baterie - także pod tym względem jest to dobry wybór

Ale ciężko taki zestaw nazwać gaimingowym . myszka nie ma 8 przycisków na pewno ;) i do grania słabo się nadaje

Może lepiej poszukać czegoś oddzielnie , budżet nie jest za wielki ale mychę może z A4techa zobaczyć

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...