Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PLDaro

gtx 970Jak myślicie warto kupić ta kartę .

Rekomendowane odpowiedzi

pasywna do 970 ??///// sorry mój błąd pół-pasywna

dla mnie nie jest to za dobry pomysł no chyba że nie będziesz nic kręcił i zależy ci na ciszy :D

najlepiej wybrać od evegi ponieważ ma 5 lat gwarancji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie info, że 5 lat gwarancji? Evga aktualnie daje 3 z możliwością dopłaty na 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z forum natknąłem się na info od osoby, która kupowała kartę od evga i po rejestracji można mieć 5 lat gwarancji ale za dopłatą. Więc standartowo są 3 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o GTX 970 jest 3 lata, chyba w GTX960 jest możliwość przedłużenia na 5 lat poprzez rejestracje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również planuję kupić tą kartę a nie będę jej podkręcać i zależy mi na ciszy więc idealne dla mnie, poza tym sam miałem kartę z Gainward GeForce sprawdzała się wyśmienicie mam nadzieję że i tak będzie z 970-tką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głupota

Może rozwiniesz swoją wypowiedź ? Zwyczajnie nie jestem zwolennikiem podkręcania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi pewnie o to że za darmo masz ok 10-15% większą wydajność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi pewnie o to że za darmo masz ok 10-15% większą wydajność.

Ryzykować uszkodzenie karty wartej 1500zł dla 10% większej wydajności to nienajlepszy pomysł szczególnie że nigdy nie podkręcałem karty ale to nie o tym temat :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed zakupem sprawdź czy PSU albo CPU nie będzie jej ograniczał a co do OC to się nie martw - nic się nie powinno stać ;) ja kilkadziesiąt razy testowałem ustawienia - wywalało arty i stery a GPU żyje i ma się dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryzykować uszkodzenie karty wartej 1500zł dla 10% większej wydajności to nienajlepszy pomysł szczególnie że nigdy nie podkręcałem karty ale to nie o tym temat :cool:

nie masz pojęcia o czym piszesz, głupota(1)

 

dobra, wytłumaczę, ale w moim stylu: musiałbyś być skończonym idiotą żeby uszkodzić kartę graficzną przez OC, zakładając że w ogóle jest to wykonalne bez zmiany napięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie masz pojęcia o czym piszesz, głupota(1)

 

dobra, wytłumaczę, ale w moim stylu: musiałbyś być skończonym idiotą żeby uszkodzić kartę graficzną przez OC, zakładając że w ogóle jest to wykonalne bez zmiany napięć.

Zawsze jest to wykonalne ;) Ale nie o tym temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci nie każe żyłować do granic możliwości ale umiarkowane oc jest jak najbardziej bezpieczne.

 

A wracając do tematu to jak chcesz tanio i cicho to brał bym Palita, ma wysokie fabryczne oc.

 

Ale mam uprzedzenie do gainwarda bo zdechł mi gtx 560 bez powodu a palit 9600GT działał ponad 3 lata aż go nie sprzedałem, ale to osobiste doświadczenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...