Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

beenzoo

Czy jest sens kupić kartę dzwiękową?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, otóż mam do was majstry pytanie!

Otóż mam w kieszeni 300 zł i nurtuje mnie jedno pytanie czy jest sens kupić kartę dzwiękową właśnie do tych 300 złotych. Mając dobrą płytę główną

 

Cele do których bym używał karty:

- Muzyka 60%

- Gry-komunikatory głosowe 40%

 

Jaki mam sprzęt?

- Płyta główna - assrock extreme 4

- Głosniki - Modecom MC-MHF60

- Słuchawki - Razer Kraken Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do krakenów nie ma to najmniejszego sensu, na głośnikach też pewnie nie usłyszysz różnicy bo na płycie masz alc1150, on gra na tyle poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych słuchawek, zdecydowanie nie ma to sensu. Z dwojga złego lepiej jest mieć dobre słuchawki i kiepską kartę dźwiękową, niż odwrotnie. Twoje obecne zbierają bardzo złe recenzje, w których jak podejrzewam jest sporo prawdy. Większość słuchawek "dla graczy" jest fajna, póki nie włączysz muzyki szczerbaty.gif

Poczytaj artykuły na audiofanatyk.pl - tak na dobry początek, byś wiedział, czego mniej więcej oczekujesz i potrzebujesz od słuchawek.

 

 

Seria Extreme 4 jest dość wysoko pozycjonowana - jaki to dokładnie model płyty? Niewykluczone, że masz całkiem niezły układ dźwiękowy (jak na integrę), co zasugerował już kolega wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych słuchawek, zdecydowanie nie ma to sensu. Z dwojga złego lepiej jest mieć dobre słuchawki i kiepską kartę dźwiękową, niż odwrotnie. Twoje obecne zbierają bardzo złe recenzje, w których jak podejrzewam jest sporo prawdy. Większość słuchawek "dla graczy" jest fajna, póki nie włączysz muzyki szczerbaty.gif

Poczytaj artykuły na audiofanatyk.pl - tak na dobry początek, byś wiedział, czego mniej więcej oczekujesz i potrzebujesz od słuchawek.

 

 

Seria Extreme 4 jest dość wysoko pozycjonowana - jaki to dokładnie model płyty? Niewykluczone, że masz całkiem niezły układ dźwiękowy (jak na integrę), co zasugerował już kolega wyżej.

 

Jedyne co o niej wiem to, że jest czarna i model jej to : asrock z77 extreme4

 

Skoro te 300 zł odpadaja na kartę dzwiękową to może jakiś mikrofon? Polecacie coś? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To za te 300 polecam zmienić słuchawki na kingstone hyperx cloud, mają swój mikrofon ale grają nieporównywalnie lepiej w grach i muzyce bo to nie jest marketingowy bełkot o 5.1 którego nie da się uzyskać tylko czyste stereo z porządnych przetworników. Jak wydasz tą kasę na te słuchawki to już nie będziesz potrzebował lepszej karty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...