Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Matrixin

[Zamknięty]Bardzo mocny zestaw: 4690K, GTX970, LC, monitor 1440p, klawiatura, głośniki [ewentualna zamiana]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

 

Mam na sprzedaż bardzo cichy i wydajny zestaw PC wraz z najlepszym w swoim przedziale cenowym monitorem o rozdzielczości 2K (WQHD 2560x1440p) oraz świetną podświetlaną klawiaturą mechaniczną. Każdy poszczególny element jest dobrany do kolorystyki czarno-czerwonej. Zestaw świetnie nadaje się do gier i amatorskiej obróbki zdjęć oraz wideo (do czego z resztą był używany).

Całość jest w 100% sprawna, prezentuje się świetnie, nie ma praktycznie ŻADNYCH śladów użytkowania. Do obudowy zamówiłem nowe oryginalne okno (to co mam przypadkiem zarysowałem próbując je wyczyścić), które dojdzie za około tydzień (leci z USA), także buda będzie jak nowa.

 

CAŁOŚĆ MA 4 MIESIĄCE I JEST NA GWARANCJI - DO WSZYSTKIEGO POSIADAM PUDEŁKA

Chłodzenie wodne na procesor zostało złożone niecały miesiąc temu, również posiadam pudełka i gwarancje.

 

Zestaw sprzedaję ponieważ jak się okazuje nie potrzebny mi jest aż tak mocny PC do gier w które gram, głównie oglądam filmy oraz seriale, przeglądam internet i pykam w lekkie gry, do czego bardziej nada się laptop, PS4 i TV. Dlatego jedyne przedmioty jakie będę rozważał w rozliczeniu to laptop (preferuję Macbook Pro - minimum 2012, koniecznie z dedykowaną grafiką) oraz TV (minimum 42" - max 50"). Maksymalne ceny owych przedmiotów to:TV - 2500 zł, laptop - 6000 zł. Inne oferty będą ignorowane.

 

 

 

PEŁNA SPECYFIKACJA:

 

 

099dhv.jpg

 

*Zaraz będą leciały komentarze że przepłacony zasilacz - wcale tak nie uważam. Planowane było SLI, także 750W to optimum - różnica pomiędzy wersją 760 a 860 to było 70 zł, więc czemu nie dopłacić? Z kolei czemu seria AX? Bo jest pewna. Ile się teraz słyszało o sypiących się RM'kach? Zasilacz prawie w ogóle się nie męczy, przez co non stop chodzi pasywnie, co daje ciszę i dużo dłuższą żywotność.

 

 

 

 

Jeśli chodzi o sprzedaż PC na części, to wolałbym tego nie robić. Jeśli jednak będzie musiało do tego dojść to proszę zgłaszać zainteresowanie poszczególnymi częściami. Teraz robione są rezerwacje, sprzedam dopiero jeśli na każdą część będą chętni. Muszę mieć co używać, a pieniądze na laptopa się znikąd nie wezmą.

 

Procesor 850 zł rezerwacja

Płyta główna 700 zł rezerwacja

Chłodzenie CPU 600 zł

RAM 320 zł rezerwacja

GPU + Backplate 1 400 zł rezerwacja

SSD 345 zł rezerwacja

Dysk twardy 170 zł rezerwacja

Zasilacz 620 zł

Buda + Corsair AF140 420 zł rezerwacja

Przedłużki 80 zł rezerwacja

Monitor 2000 zł

Klawiatura 450 zł

 

Backplate został wykonany na zamówienie przez użytkownika innego forum, natomiast jest to mój własny design. Jak widać przyjął się na tyle że sprzedaje je teraz innym :)

 

Przedłużki to 6pin, 8pin i 24pin

 

Rynkowa wartość całości to prawie 11 tys. zł - cena jaka mnie interesuje za wszystko to 8,5 tys. zł. Co do poszczególnych przedmiotów proszę o kontakt na priv :) Preferowany odbiór osobisty na terenie Krakowa.

 

Jako że nie siedzę na tym forum zbyt często, prosiłbym o kontakt na maila: mateuszsokol@gmail.com

 

Link do aukcji na allegro (sam PC)

http://allegro.pl/komputer-do-gier-4690k-msi-970-ssd-lc-i5205787746.html

Link do aukcji na allegro (monitor)

http://allegro.pl/monitor-nec-multisync-ea274wmi-i5208719860.html

 

GALERIA

 

mUjNJFo.jpg

 

7t1J5Gu.jpg

 

wYhQB7S.jpg

 

4EvJE13.jpg

 

4hVUvvX.jpg

 

nYYfdjP.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linki popraw, masz skrócone i nie działają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...