Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

AlINeK

Słuchawki do ~ zamiast AKG K512 MKII

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie szukam jakiś fajnych słuchawek, najlepiej z mikrofonem i regulacją głośności na kablu do ok ~150-200zł. Obecnie posiadam AKG K15 MKII (kupione ok roku temu, ale praktycznie ich nie używałem, bo nie grałem w nic ciekawego), ale jakoś do mnie nie trafiają, nie wiem, czy znajdę coś lepszego w podanym budżecie, czy po prostu muszę się do nich przyzwyczaić. Długo słuchawek nie używałem, a wcześniej miałem typowo gamerskie Siberia V2 i Gamecom 377 i z tego co pamiętam to bardzo fajnie się na nich grało, pozycjonowanie było bardzo dokładne i słychać było wszystko co się dało słychać, a i muzyki coś tam można było posłuchać.

 

AKG kupiłem dlatego, że jest powszechna opinia, że słuchawki gamerskie wcale nie są najlepsze w tym co mają robić i często poleca się coś od Superlux/AKG/Sennheiser itp.

 

Co o tym myślicie? Słuchawki są dobre i muszę się na nie przestawić, czy znajdę coś lepszego za ok 150zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś dołożyć do superluxów hmc631 ale czy będzie lepiej...może być tak samo na pewno nie gorzej, gdybyś przesiadł się na typowo gejmerskie słuchawki to spadłbyś na pólkę słuchawek za 30-40zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wolę się tutaj Was dopytać co i jak, bo przyznam bez bicia, że nie mam obeznania w sprzęcie grającym. Szczerze to słuchawek używam tylko do gier, od kilku dni gram w CS'a GO, coś tam łupię w BF4 i parę innych gierek, gdzie dźwięk dla mnie nie jest już tak istotny. Zależałoby głównie na dobrym pozycjonowaniu i ewentualnie czystości dźwięku, bo te AKG to za przeproszeniem napier**lają potężnie i nie do końca mi taki dźwięk pasuje. Może coś ustawić w sterownikach od karty dźwiękowej (Realtek ALC1150 w wersji SupremeFX od ASUS'a)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...