Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pawel4241

Problem: Radeon R7 250x Gigabyte nie podaje sygnału (Mb AsrockP67 Pro3)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Mam problem z nowo kupioną kartą Radeon R7 250X. Działa ona wyśmienicie z innym komputerem, ale na moim nie podaje sygnału do monitora. Sprawdzałem na kablach DVI i hdmi. Na obu nie działa, monitor nie wstaje. Płyta główna to Asrock P67 Pro3. Świetne działa na niej Radek 7700HD, a ten nie chce za nic. Na początku myślałem, ze walnięte jest gniazdo hdmi, ale po podłączeniu innego kabla problem nie zniknął... Ktoś coś może doradzić? Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgraj najnowszy bios ze strony Asrocka i będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgraj najnowszy bios ze strony Asrocka i będzie działać.

 

Wielkie dzięki. Ulżyło mi, ze jest rozwiazanie. Czy potrafisz mi w możliwie prostych słowach powiedzieć ja to zrobić? Ewentualnie podpowiedzieć jakieś kompetentny tutorial dla laika? Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do paczki biosu albo gdzies na stronie Asrocka jest poradnik, chyba taka ikonka apteczki z tego co pamiętam.

 

Teraz nie wiem czemu strona asrocka działać nie chce za dobrze :D

 

http://www.asrock.com/mb/Intel/P67%20Pro3/?cat=Download&os=BIOS

 

Zrobiłem wszystko tak jak było w instrukcji instalacji i niby wszystko było OK, ale po aktualizacji system w ogóle się nie podnosi. Mieli ekran startowy około minuty po czym wywala jakiś błąd i mam restart. Ca dwie próby próbuje się sam naprawiać, ale tylko prosi orestart po tej diagnozie. I tak w kółko...

 

Załamka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w bios i sprawdź czy wskoczyła nowa wersja.

 

Wejdz w tryb awaryjny i odinstaluj sterowniki od karty graficznej za pomocą DDU. Spróbuj odpalić od nowa.

 

Robiłeś tak jak pisze w poradniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem wszystko dokładnie tak jak w instrukcji i nic nie pomagało.

 

Użyłem opcji odświeżania systemu i się jakoś udało. Tylko wszystkie programy muszę od nowa instalować. Ważne, ze działa...

 

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...