Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Masny20

Uwalona Xperia, cegła do naprawy czy dam rady coś wskórać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dostałem ostatnio od kuriera Xperię i postanowiłem go troszkę urozmaicić, podobnie jak poprzedniego HTC. Więc po kolei, odblokowałem bootloader, potem zrotoowałem, następnie recovery i kernel. Po Wgraniu kernela Nemezis, telefon pokazywał się w komputerze ale nie można się było z nim połączyć. Sterowniki nie pomagały, PCC, czy inne też nie. Wszedłem do recovery i chcąc mu "pomóc" zresetowałem wszystko, wipy, format i chyba za dużo pokombinowałem, gdyż teraz włącza się tylko i wyłącznie do logo kernelu Nemezis i tyle. Na komputerze widać tylko jak go podłączę przez kabel + vol-, gdyż sterowniki flashtoolem były wgrywane. Jest jakaś opcja, żeby mi pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dostałem ostatnio od kuriera Xperię i postanowiłem go troszkę urozmaicić, podobnie jak poprzedniego HTC. Więc po kolei, odblokowałem bootloader, potem zrotoowałem, następnie recovery i kernel. Po Wgraniu kernela Nemezis, telefon pokazywał się w komputerze ale nie można się było z nim połączyć. Sterowniki nie pomagały, PCC, czy inne też nie. Wszedłem do recovery i chcąc mu "pomóc" zresetowałem wszystko, wipy, format i chyba za dużo pokombinowałem, gdyż teraz włącza się tylko i wyłącznie do logo kernelu Nemezis i tyle. Na komputerze widać tylko jak go podłączę przez kabel + vol-, gdyż sterowniki flashtoolem były wgrywane. Jest jakaś opcja, żeby mi pomoc?

 

Wgraj inny ROM i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się uwalić telefonu na amen, po prostu wziąłeś się za to najwidoczniej mając małe pojęcie o modowaniu. Oddaj telefon w ręce fachowca lub próbuj sam, poradników jest mnóstwo, najważniejsze jest czytanie ze zrozumieniem i wykonywanie opisanych instrukcji KROK po KROKU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie mi tak pomagać jak kolega wyżej to dzięki z miejsca. Myślisz, że Twój post coś zmienił w tym temacie? Chyba nie.

 

Staram się różnymi poradnikami, inni ludzie pomagają na serio, nie tylko pisząc takie rzeczy jak Ty pietrrokov :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flashtool - wgraj jakiegoś stocka przez Flashmode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...