Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Grall90

Nowa pluszowe poduszka Tymbark

Rekomendowane odpowiedzi


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • U mnie ten błąd wyskakiwał jak właśnie przekręciłem gpu, albo miałem za niskie napięcie dla danych taktów. Prawidłowo ustawione gpu I robiłem sesje godzinami. Ich poprawka nic nie zmieniła w moim przypadku setki godzin w to grałem od premiery.
    • potanieć znaczy się że jak coś nowego wejdzie?
    • Google Gemini odpowiada tak na Twoje pytanie:   Regulamin użytkowania LG TV OLED 42 Artykuł 1: Cel Niniejszy regulamin ma na celu zapewnienie optymalnego doświadczenia graczy korzystających z telewizora LG TV OLED 42. Celem jest dbanie o wyjątkową jakość obrazu i wydajność tego urządzenia, aby w pełni wykorzystać jego potencjał. Artykuł 2: Definicje Ambitne gry AAA: Gry o wysokiej jakości grafiki i wymagające dużej mocy obliczeniowej, znane z zaawansowanej rozgrywki i wciągających światów. Najwyższe ustawienia: Maksymalne ustawienia graficzne dostępne w grze, zapewniające najlepszą jakość obrazu i szczegółów. Artykuł 3: Zasady użytkowania Na telewizorze LG TV OLED 42 można grać wyłącznie w ambitne gry AAA. Podczas grania w gry należy zawsze stosować najwyższe ustawienia graficzne. Nie należy używać telewizora do grania w gry o niskiej jakości graficznej lub prostej rozgrywce. Nie należy używać telewizora do grania w gry przez dłuższy czas bez przerwy. Zaleca się robienie krótkich przerw co 30-60 minut. Należy dbać o odpowiednią temperaturę i wilgotność w pomieszczeniu, w którym znajduje się telewizor. Należy regularnie czyścić ekran telewizora miękką, suchą szmatką. Nie należy używać żadnych chemikaliów ani rozpuszczalników do czyszczenia ekranu telewizora. Należy postępować zgodnie z instrukcją obsługi telewizora LG TV OLED 42. Artykuł 4: Sankcje W przypadku naruszenia niniejszego regulaminu użytkownik może utracić gwarancję na telewizor LG TV OLED 42. Artykuł 5: Wejście w życie Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem opublikowania. Uwaga: Niniejszy regulamin jest jedynie sugestią i nie stanowi prawnie wiążącego dokumentu. Należy zapoznać się z instrukcją obsługi telewizora LG TV OLED 42, aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące jego użytkowania.
    • No to ci zostaje 7900XT ale zaraz nawet u nas powinno trochę potanieć więc jak się nie pali to bym poczekał. Natomiast jak możesz dołożyć to mimo wszystko bym rozważał 4070Ti super. 
    • Ale jak wyłączysz to w idle seasonic kręci okolice 450rpm a nie 700 jak supremo czy vero a jak ktoś jest wyczulony a reszta wentylatorów w PC kręci się w idle na 300-400rpm lub wcale to będzie to słyszał  ogónie supremo czy nawet vero to przyzwoite i dobrze wycenione zasilacze nie wliczając problemów z zasilaniem dysków w przypadku vero  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...