Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zgreg

Microsoft sidewinder x4 i Logitech G400

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem posiadaczem Microsoft sidewinder x4 i Logitech G400 (niby ta z dobrą rewizją) z podkładką A4Tech X7-200MP. Pykam w UT99 i jakoś źle mi się gra ostatnio.

Mam wgrane oprogramowanie do w/w urz. wskazujących.Logitech gaming software 8.58 zawsze jak klikam na ikone w systrau to pojawia sie komunikat program logitech gaming framework przestał działać i zamykam go-uruchamiam ze skrótu i już jest ok.Mam w nim ustawione w ustawienia wskaźnika poziomy DPI od 900 do 1500, odświeżanie 1000.

Np. gram ustawiam sobie będąc w grze na satysfakcjonujące DPI (przyciskiem +/- DPI na myszy) i jest w miarę ok, level się kończy, nowy i zdarza się, że znowu muszę grzebać albo w DPI myszy czy w grze zakładce input opcja sensitivy na np. z 4 na 6 żeby ruchy były ok.Tzn. objaw jest taki że albo czułość jest za wysoka i celownik "lata" przy minimalnym ruchach i ciężko kogoś trafić (z np. snajperki) albo ruszam myszą (obroty) a ruchy są mułowate (wolne). Podkładkę wymieniłem na nową - jest wyraźnie szybsza od wysłużonej starej (2 leteniej- model tej samej firmy a4tech).

Myśle kupić większą podkładke A4Tech X7-300MP bo jakoś obecna wydaje mi się za mała.Ta niby nowa przeleżała u mnie w fabrycznym opakowaniu ze 2 lata i wyraźnie guma jest twardsza niż na starej i się tak nie trzyma dobrze stołu. Ślizgacze w myszy wydają się ok.

Może mysz nie jest idealna, np. często widzę tu ogłoszenia sprzedam G400.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysz jak najbardziej jest ok. G400 to jedne z najlepszych produktów Logitecha a te z symbolem "S" już nie wspomnę. Sugeruję przeinstalować oprogramowanie myszy. Z tego jak to opisałeś to wszystko wskazuje na kwestię samego softu a niżeli problem z myszą. To ostatnie jest bardzo mało prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e może być dobra cena jak na tą podkładkę. fakt że jet to wersja 3mm ale wystarczy. 20zł drożej jest ten sam rozmiar M lecz 5mm. Różnice głównie komfort. A w temacie myszy problem się rozwiązał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...