Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ppk-2085

[Zamknięty]Nowa karta do toshiby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam tosbibe a500-1h1 i chciałem zmienić kartę graficzną. Obecnie mam mocno przegrzewającą się ge force 310m, chciałbym kupić radeon 5650. Czy ta karta będzie działać w moim komputerze? Z tego co widzę obie mają złącze EPCI-2, czy ktoś moze potwierdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam tosbibe a500-1h1 i chciałem zmienić kartę graficzną. Obecnie mam mocno przegrzewającą się ge force 310m, chciałbym kupić radeon 5650. Czy ta karta będzie działać w moim komputerze? Z tego co widzę obie mają złącze EPCI-2, czy ktoś moze potwierdzić?

 

Kart w laptopach z zasaday się nie wymienia bo są przylutowane do całego układu. (Nie jestem specem ale gdyby tak nie było każdy by wymieniał karty graficzne w laptopach albo je kupował bez nich.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kart w laptopach z zasaday się nie wymienia bo są przylutowane do całego układu. (Nie jestem specem ale gdyby tak nie było każdy by wymieniał karty graficzne w laptopach albo je kupował bez nich.)

 

Ja jednak poczekam na odpowiedź speca. GF 310M jest kartą dedykowaną, Radeon 5650 też. Chcę tylko zweryfikować czy obydwie karty mają to samo złącze i czy nowa karta będzie działać w moim komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie znalazłem zdjęcia płyty owego laptopa, niestety tylko pokrewne. I faktycznie jest tam złącze MXM. Rozkręć laptopa od spodu i podeślij zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem zdjęcia płyty owego laptopa, niestety tylko pokrewne. I faktycznie jest tam złącze MXM. Rozkręć laptopa od spodu i podeślij zdjęcia.

 

Nie mam jak teraz rozkręcić komputera, znalazłem model a500-1h1 tak jak mój, więc prawdopodobnie płyta jest taka jak tutaj:

 

8792335700_1413018033.jpg

 

 

Edit: wygląda jak pci-e a nie pci-e2. Znalazłem 2 karty ge force 310M, jedna 512MB na pcie a druga 1GB na pcie-2. Ja na 100% mam 512MB więc pewnie tą pierwszą, jej zdjęcie:

http://i978.photobucket.com/albums/ae265/iauctioneers/H000023320-1.jpg

co by się zgadzało. Rozkręcę później komputer żeby się upewnić (dużo rozkręcania).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

update

 

Sprawdziłem - płyta główna wygląda jak powyżej, a aktualna karta graficzna to GeForce 310M. Czy ta karta będzie do mojej płyty głównej pasować?

 

ati-mobility-radeon-hd5650-1gb-gddr3-128-bit-i5075206613

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...