Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Thokey

Laptop ~2000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przygotowuję się do zakupu laptopa, bo mój obecny jest już na kompletnym wykończeniu.

Na laptopa mogę przeznaczyć do 2000zł i nie potrzebuję żadnego full wypasu. Na laptopie chcę pograć przede wszystkim w Fify (14,15), CS:GO i w sumie nic więcej, net filmy itd.

Matryca 15,6 ; laptop będzie przede wszystkim używany w domu więc bateria nie ma ogromnego znaczenia i najlepiej jakby był od razu z systemem, więcej żadnych wymagań nie ma. FIFA 15 i 15.6"

 

Jeżeli coś pominąłem to przepraszam i z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dell 5545 z amd a10 + radeon r7

 

Laptop o całkiem niezłęj jakości wykonania jak na ten segment. Ma kompaktową i lekką obudowę jak na 15

Dobry serwis- usługa Domowa naprawa dell

Spokojnie pograsz we wspomniane gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie z systemem Toshiba C55 z i3m + GT740. Procesor z serii M z pełnym taktowaniem a nie żaden ulv jak u konkurencji. Do tego wydajna karta, na której pograsz bez problemu w cs-a oraz fifę. CS lubi wydajny rdzeń więc i3m wypadnie lepiej. Laptop posiada sporo pamięci RAM oraz jest już z systemem w zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie zobacz sobie bez systemu:

Dell insprion 5547 z i5 ulv i r7-m265 – lekka aluminiowa obudowa, smukła, łatwy dostęp do podzespołów, cicha praca, niezly czas pracy na baterii do 6h na wifi. Laptop posiada dobry serwis i domową gwarancję dell (w razie awarii dzwonisz do serwisu oni wysyłają do Ciebie montera (serwisanta) i laptop jest naprawiany na miejscu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już naciągać budżet do Acera e5-571 z i5ulv + gt840m

 

Grafika wydajniejsza o oczko nizw dellu. Mocniejsza bateria 5000 mah ergo długie prebiegi na baterii.

Matowa matryca na pokładzie tak samo jak i wykończenie obudowy - nie pallcuje sie i nei widac na nim paprochów. Jakość wykonania dobra choć ciut poniżej della.

 

powtarzam po raz wtóry, dell ma wstawki z alu a nei ma całkowicie aluminiowej obudowy :)

Całe wnętrze jest z tworzywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...