Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pierzuuu

Problem z danymi na pendrive.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Moja mama uszkodziła pendrive'a. Objawy są następujące:post-521433-142776664825_thumb.jpg

Próbowałem rożnych programów do odzyskiwania danych ale nie było skutków. Macie pomysły co dalej zrobić?

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Albo jak nie zdążysz skończyć w miesiąc a gry UBI krótkie nie sią. Ja sam kilka razy wykupowałem game pasa aby coś przejść. Przeważenie jak widziałem, że będzie kilka dni wolnego. Z drugiej strony denerwuję mnie w abonamentach przeświadczenie, że jak wykupiłem to musze grać w tą konkretną grę z abo bo jak nie skończę to przecież kasa przepada (trzeba wykupić kolejny miesiąc) a czasami w grach mam tak, że robię przerwę i wracam po ograniu innej.
    • Właśnie dlatego jest tak szczuta bo nie chcą opowiadać się za żadną ze stron bo to gwóźdź do trumny każdej partii. Krytyka konfy - ok, raz jest lekko stronnicza w jedną stronę, raz w drugą. taka ich taktyka. Ale sporo tu też teorii spiskowych gdzie partia jest jednocześnie koalicjantem pisu i pupilkiem putina. Dowodów oczywiście brak. Kiedyś taka partia mogła by być nazwana patriotyczną, później nacjonalistyczną, teraz jest się albo ruską onucą. Jednocześnie uderza brak jakichkolwiek hamulców w obronie wszystkiego co robi rząd. Lewica też przez tych ludzi nietykalna bo jest w koalicji. To mój główny zarzut. Dla mnie konfa mogła by nie istnieć. Chcę tylko jakiegoś głosu rozsądku w niektórych sprawach W Polsce to niemożliwe. Wybory co 3 miesiące aż by zrobili rozbiór Polski. Taki system może funkcjonować w Szwajcarii ale nie u nas. Inna mentalność.
    • Od dawna korzystam z tego fixa(znalezione gdzieś w czeluściach internetu) i rzeczywiście praktycznie nie ma migotania.
    • No to pochwal się wynikami. Jakie odczucia ? UV procesora i karty robiłeś ? Według testów, 14600k jest wydajniejszy od 12700k, nawet od 12900k https://www.purepc.pl/test-procesora-intel-core-i5-14600k-niewiele-wydajniejszy-od-intel-core-i5-13600k-jak-dziala-z-pamiecia-ram-ddr5-8000-mhz?page=0,20
    • Obydwie drogi o kant dupy :E Ten co bierze abo będzie czekał na patche jak ten co kupił za 300zl. Tyle ze po miesiącu jak się abo skończy a gra dalej będzie niepołatana to już zapłacisz 180zl
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...