Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kurek99

Prosze o pomoc w wykonaniu Loga firmowego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Czy jest jakis grafik który by wykonał dla mnie logo firmy? jakies proste ale na temat. Ja niestety nie znam się na programach graficznych wieć mi bo to zajeło dobrych kilka dni a dla znawcy to pewnie robota na 5 min ;p interesuje mnie logo związane z poziomym oznakowaniem dróg (maloanie pasów) nazwa firmy Pro-Line

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz że to kosztuje?:) Sam chcesz używać logo w firmie komercyjnej czyli zarabiającej, więc powinieneś liczyć się z zapłatą za czyjąś pracę.

Skąd przekonanie że zajmie to 5 min? Naprawde nie masz pojecia jak wyglada praca koncepcyjna i ile trwa...

Oooo może dam Ci łądny przykład jak to wygląda:

 

Może pomożesz mi pomalować pare pasów? Sam bym zrobił gdybym miał do tego maszyne, ale dla Ciebie to będzie 5min :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAA Logo 2014 4.1 - Download

- Instalki.pl (program płatny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Czy jest jakis grafik który by wykonał dla mnie logo firmy? jakies proste ale na temat. Ja niestety nie znam się na programach graficznych wieć mi bo to zajeło dobrych kilka dni a dla znawcy to pewnie robota na 5 min ;p interesuje mnie logo związane z poziomym oznakowaniem dróg (maloanie pasów) nazwa firmy Pro-Line

 

Straciłem 2 minuty swojego życia na ten temat. W załączniki logo.

post-57678-142778910808_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straciłem 2 minuty swojego życia na ten temat. W załączniki logo.

 

 

Super :thumbup::E o takie cos chodziło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Proszę:

 

B6b5qXS.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz że to kosztuje?:) Sam chcesz używać logo w firmie komercyjnej czyli zarabiającej, więc powinieneś liczyć się z zapłatą za czyjąś pracę.

Skąd przekonanie że zajmie to 5 min? Naprawde nie masz pojecia jak wyglada praca koncepcyjna i ile trwa...

Oooo może dam Ci łądny przykład jak to wygląda:

 

Może pomożesz mi pomalować pare pasów? Sam bym zrobił gdybym miał do tego maszyne, ale dla Ciebie to będzie 5min :)

 

ok jeśli wykonasz mi logo w profesjonalnym programie w 5 min to ja pomaluje Ci parę pasów (para czyli 2 pasy) w mniej niż 5 min przyjmijmy zę to będa dwa pasy przejscia dla pieszych :)

 

@Pulpit

 

Mam inną nazwę firmy: Pro-Line która zajmuję sie zupełnie czym innym

 

temat można już zamknąć ponieważ juz jest nieaktualny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Moje logo wygrało? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pracuje za darmo. Widze również, że nie zrozumiałes porównania z pasem. Jeśli ktoś powie Ci zeby zrobic za 100ke ileś tam km pasów to sie oburzysz, a tutaj nie widzisz rónicy :)

Po prostu za pracę trzeba płacic. Zeby zajelo to "5min" i bylo profesjonalnie to trzeba poswiecic ogrom czas i wiedzy na nauczenie sie tego, trzeba miec rowniez odpowiednie narzedzia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze trzeba placic za prace ale czy ja gdzieś napisałem ze nie zapłace? Sam sobie wmówiłes ze chce logo za free.

 

Zresztą to jest forum więc jak ktoś chce pomoć to pomoze jak nie to nie proste chyba ;) Jak ktoś nie ma nic mądrego do napisania to lepiej bedzie jak wyjdzie z tego tematu i piszę gdzie indziej a nie troluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Prosze o pomoc w wykonaniu Loga firmowego" nie brzmi jak "Zlęce wykonanie logotypu" prawda? :D

Nie odwracaj kota ogonem, po prostu zdziwiło Cie to ze byc mzoe bedzie ktos chcial za to kase.

Głupi nie wie, że jest głupi :) EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GoLYone ok może zle wyraziłem to o co dokładnie mi chodzi ale za pomoc nawet Panu co stoi pod sklepem monopolowym się płaci więc dajmy już z tym spokoj i nie chce mi sie z Toba dyskutować bo to nie ma najmniejszego sensu.

 

@maxpower poszło PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok jeśli wykonasz mi logo w profesjonalnym programie w 5 min to ja pomaluje Ci parę pasów (para czyli 2 pasy) w mniej niż 5 min przyjmijmy zę to będa dwa pasy przejscia dla pieszych :)

 

Z racji tego, że wygrałem mogę wybrać miejsce tego malunku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiechłem. Porządnego logo (czy też bardziej całego pakietu wizerunkowego) nie robi się w 5 minut, ani nie wygląda ono potem jak zrobione w 5 minut - ale patrząc na to, co reprezentują polskie duże firmy i instytucje - moze nie ma co się dziwić, że szary obywatel zadowoli się praktycznie czymkolwiek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Kupię kamerę Blackmagic 2.5k 
    • Cały czas na tym samym kablu jedziesz? A np. wyciągnięcie i ponowne włożenie kabla nie likwiduje problemu?
    • Jak oni te pasty nakładają? Ręcznie czy maszynowo? Bo jak miałem 970 strixa, to po chyba 4-5 latach od kupna uznałem że wymienię pastę, bardziej z ciekawości jak to się robi, niż ze wzrostu temperatur, jak ściągnąłem chłodzenie, to sobie myślę WTF? Pasta tak walnięta jakby ktoś to po kilku głębszych robił, nie wiem ale połówka rdzenia była bez pasty  może to tak miało być, bo wsumie jeden jedyny raz wymieniałem pastę na gpu.
    • Nie ma czegoś takiego... ta zgoda podobno istniała już kilka razy w ciągu kilku miesięcy, a jednak... Obecnie Partia Republikańska w większości to opłacane przez Putina pionki, mniejszość to ta, która chce pomóc Ukrainie. Do tego masz karierowiczów, którzy zrobią wszystko(Johnson, który bez przyzwolenia Trumpa nie kiwnie palcem). Trump jest najważniejszym politykiem po prawej stronie w USA i to on decyduje o kształcie i kierunkach polityki Partii Republikańskiej. Właśnie z tego powodu rozdzielili te pakiety pomocowe, bo okazało się, że część demokratów nie chciała poprzeć pomocy dla Izraela(morderstwa osób cywilnych w Gazie), a tym samym dla Ukrainy i zrobił się kłopot. Teraz pomoc dla Izraela przejdzie, a pomoc dla Ukrainy zostanie uwalona, jeśli w ogóle zostanie poddana pod głosowanie. Reagan przewraca się w grobie, bo jest totalnie niezrozumiałe czym stała się prawica w USA i czyich interesów broni.    Kiedy Russia Today wchodzi za mocno... "Ukraińscy naziści, którzy powinni oddać Rosji część swojego terytorium". Tak wygląda dzisiaj przeciętny Republikanin, który przedstawia narrację i propagandę rosyjską. Przerażające do czego mogą doprowadzić pieniądze i głosowanie na populistów. To pokazuje jak mocne wpływy ma Rosja w USA(ale to już wiadomo oficjalnie po raporcie dotyczącym wyborów i wygranej Trumpa).
    • To już druga osoba bodajże w tym temacie z tym samym modelem i po własnej aplikacji pasty taka duża różnica, gwarancji nie trzeba żegnać jak przyrosty są tak fajne to warto to zrobić, jak jest plomba na którejś śrubie to można zamówić i nakleić jeżeli np suszarka + żyletka nie dały rady lub w ogóle ktoś robi dziurę w plombie od razu  Chwile temu zamawiałem z alledrogo do xfx https://allegro.pl/oferta/5x-naklejki-gwarancyjne-asus-msi-palit-xfx-evga-gigabyte-zotac-15362612792
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...