Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kufel88

Zestaw do max 2900

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) nie dawno pisałem już w tym dziale w sprawie komputera ale zmienił mi sie budżet i doszedł monitor do tego. Co możecie dobrego polecić w tym przedziale cenowym oraz ponawiam pytanie czy na pewno mój zasilacz to uciągnie, posiadam TAKI nie chciał bym się nie miło zdziwić po podłączeniu więc dlatego pytam jeszcze raz, jęzeli będzie ok to w takim razie mogę dołożyć do innego podzespołu pieniążki przeznaczone na zasilacz. No i jeszcze monitor proszę jakiś sprawdzony do tego :). Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz jest ok. Wystarczy do większości konfiguracji na intelu i jednej karcie graficznej. Zestawik polecam taki:

http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/data__eJx1kMEOgjAMht!lZ2LKtm7gOxiOHoyHBXYgIBgGMWp8d1cFAxgOXddvf$8$2ROuXVsMVQ$7E5CRMURAqcHQpiItVGhKkp5IqsV41WjimfarJ7lCyzpHUNatzzmSl!cG83ndcWP!c89dY9lcIKMEF8vEp1DTnOjfC67NKNmOGaP8cAlRIFLJqLO9zarO!YBiMYJD6Xzp8kfzERq5U$yPt6q2xbG2vrkHjPB6A6WlT8E*

masz tu mocne połączenie i5 i karty r9 280. Do tego porządny monitor z matrycą IPS.

Jedynie w przyszłości musiałbyś dokupić pamięci RAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki :) a jak to jest z tym 280x warto dopłacać czy nie? Bo jest to jednak 130zl jakby nie patrzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat R9 280 jak się podliczy stosunek cena/wydajność to jest jedną z najlepszych propozycji na rynku. Za 800zł każda gierka śmiga. Dopłata do modelu x nie przynosi już tak spektakularnych rezultatów jak np przejście z 700zł (r9 270) do tych 850zł za R9 280, ale jeśli możesz dorzucić to warto bo to zaprocentuje przy nadchodzących grach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...