Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

krzakol

Myszka bezprzewodowa do 50 zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

potrzebuję myszkę bezprzewodową do laptopa z dużą ilością przycisków programowalnych max cena 50 zł.

 

Możecie coś polecić ? Z góry dzięki

 

p.s.

co mi się udało na rynku wypatrzeć.

1

2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duze oczekiwania jak za 50zl. Jak bedziesz chcial pogodzic na sile te 3 aspekty (cena, duzo przyciskow, bezprzewodowa) to nie kupisz nic dobrego jakosciowo. Powiedz lepiej na ktory aspekt moglbys przymknac oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezprzewodowość to podstawa.

 

Można zmniejszyć ilość przycisków. Powiedzmy tak żeby były przynajmniej 2 dodatkowe do szybszego przeglądania internetu.

No i nad cena można też pomyśleć. Może max 70 zeta.

 

Dzięki temu upgradowi da się znaleźć coś dobrego już???

 

P.s. dzięki za szybką odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź cokolwiek. W tych pieniądzach to praktycznie jeden pies po za wyglądem. Modecoma miałem a bratankowi kupiłem A4 techa. Modecom był wykonany jak długopis za 20 groszy, a A4 tech dawał się użytkować jedynie na podkładce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do lapka używam Nateca Kiwi. Działa na wszystkim, z kolanem włącznie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem tego nateca. Wykonanie jest okropne i nie wiem czy nie zwróce go zaraz. Mam przeczucie że zaraz się zepsuje. Jeśli podniose cene do 100zł to co da się znależć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe. :hmm: Może jakaś podróba? ;) Mój jest wykonany całkiem znośnie, biorąc pod uwagę, że to tania masówka. Powiedziałbym - pół klasy poniżej posiadanego też przeze mnie Logitecha MX518. Co do trwałości, to po kilku miesiącach używania nic się nie dzieje złego - chodzi i wygląda prawie jak nowa. No dobra, ew. ślizgacze mogłyby być lepsze, ale w tego typu myszy to i tak ma mniejsze znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przeraziłem. Dodatkowo jeszcze się zacinała. Kupione w empiku ale już oddałem : 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W budżetowym segmencie jeżeli chodzi o myszki to priorytetowo zainteresowałbym się ofertą firmy A4Tech. Przykład taki jak umieściłem ileś postów wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...