Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

buli95

Dyskusja na temat ostatnich testów PCLaba (monitory 60/144 Hz)

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o ostatnich testach monitorów do CS GO: http://pclab.pl/art62858.html http://pclab.pl/art62453.html

Osobiście uważam, że są one sponsorowane. Gracz z takim stażem w grach FPS powinien osiągać lepsze wyniki nawet na monitorze 60 Hz. Osobiście gram w CS od ~3 tygodni, wcześniej nie miałem doświadczenia z takimi grami. Osiągam teraz wyniki ok. 70/100.

Zostałem poproszony o film udowadniający moje umiejętności więc go tu wrzucam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem parę zdań i mam wrażenie, że te testy to nawet mają problem z poprawnością podstawowych założeń, nie mówiąc o czymś dokładniejszym.

Ale...kto się przejmuje testami monitorów na pclab.pl? Równie dobrze mogłyby być opublikowane na samosia.pl :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnioski według mnie są poprawne, ale nie do końca. Więcej fps zawsze gwarantuje lepsze wyniki, ale jeśli mamy monitor 120-144 Hz warto jednak zablokować FPS na tym poziomie i uzyskać jak najbardziej stabilny obraz. Osobiście mam 60 Hz monitor i w FPS nigdy nie blokuję ze względu że pogarsza to płynność samej rozgrywki. Wniosek ostateczny 60 Hz to za mało żeby móc skorzystać z synchronizacji pionowej aby uzyskać stabilny obraz i zarazem polepszyć swoje osiągi. Choć w wyjątkowych sytuacjach gracz decyduje przy jakich ustawieniach uzyskuje najlepsze wyniki.

 

Co do stażu w grach znam kogoś co grał lepiej kiedy miał komputer z drewna niż teraz. Choć pewnie jest to uwarunkowane ilością treningów lub godzin przegranych aktualnie w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...