Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

StanPCLAB

Max 6000zl Laptop do: Gry, Programowanie, Czytanie, AutoCAD i Photoshop

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

 

Szukam laptopa do 6000zl.

 

Gry typu BF4, Rome Total War 2.

 

Programy typu Photoshop, Dreamweaver, AutoCAD.

 

Bede na nim czytac ksiazki.

 

15 cali, monitor pozniej dokupie.

Minimum 16 GB ram.

 

MSI, Lenovo? Obojetnie czy z systemem czy bez.

 

ps: sorry za brak polskich znakow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwydajniejszy w tej cenie z 15 calowych bedzie MSI GE62 apache pro z i7 i GTX970m Matryca FULL HD PLS dobrej jakości. Bardzo wysoka wydajność, dobra matowa matryca, bogaty zestaw dysków i możliwości ich rozbudowy (3 dyski SSD msata), niezłe głośniki, klawiatura dobra dla gracza, łatwy dostęp do podzespołów, dość bogaty zestaw portów, możliwość wymuszenia maksymalnych obrotów wentylatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej nie umie czytać.

Czy potrafisz wklejać reflinki i tylko tyle?

Czego nie zrozumiałeś w minimum 16GB RAM? :]

Ja potrafię w amatorskiej obróbce fotografi czy pracy przy grafice wektorowej na dużym formacie zapchać dużo ponad 8GB RAMu...

 

--

Będzie ciężko... GTX960M to jedyne rozwiązanie w budżecie z 16GB RAMu, a więc zostaje np. Clevo N150SD z matryca IPS, ale ta matryca nie jest rewelacyjna.

Z resztą IPS w nazwie, czy PLS w cale nie oznacza jakości... To jak z samochodami: Lepiej mieć najwyższą wersję Octavii, niż podstawową wersję Passata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 6k masz MSI GT60 z i7 + 16GB RAM oraz GTX870. Laptop DTR z wydajnym układem chłodzenia, karta na poziomie GTX960 oraz do tego dwa dyski SSD wewnątrz - SSD 256GB oraz 1TB HDD na dane. Z dodatków dobrej jakości matryca, porządne audio, strefowo podświetlana klawiatura.

 

Lepiej mieć najwyższą wersję Octavii, niż podstawową wersję Passata ;)

W sumie to to samo różni się tylko znaczkiem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podałem z najlepsza grafika znacznie mocniejsza od GTX870m. Ram zawsze można dołozyc:

 

Ewentualnie model który podałem w 1 posice lecz z słabsza grafika MSI GE62 apache pro z i7 i GTX965m + SSD 120 gb. - masz tutaj słabsza grafike ale 16 gb ram i dysk SSD. Opis masz w pierwszym moim poscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta sama opcja http://www.x-kom.pl/p/223602-notebook-laptop-15%2C6-msi-ge62-apache-pro-i7-4720hq-16gb-1000-gtx970m-fhd.html, niestety 400zł drożej. Mimo to można sie zastanowić.

 

UP. Tu bym polemizował "To jak z samochodami: Lepiej mieć najwyższą wersję Octavii, niż podstawową wersję Passata". Np. skoda octavia rs to ledwo usportowione auto względem 3.0l Passata w podstawowej wersji. Już nie mówię o spasowaniu i jakości podstawowych materiałów nie zależnie od wyposażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś wybrał 17" to by pasował:

 

http://www.x-kom.pl/p/212572-notebook-laptop-17%2C3-asus-g751jt-t7010-16-i7-4710hq-16gb-1tb-dvd-gtx970.html

 

i 970m i 16g ram

 

ano ale jak 15 to niestety nic innego niż powyżej podane nie wymyślę :)

 

 

Co do skody, mam znajomego co pracował w fabryce głowic, mówił że w zależności od jakości (zdjęcia rentgenowskie próbki partii) rozsyłali do różnych fabryk najlepsze Audi średnie VW najgorsze Seat i Skoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

set mode offtop

 

 

 

Co do skody, mam znajomego co pracował w fabryce głowic, mówił że w zależności od jakości (zdjęcia rentgenowskie próbki partii) rozsyłali do różnych fabryk najlepsze Audi średnie VW najgorsze Seat i Skoda

 

 

sratatata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
set mode offtop
Co do skody, mam znajomego co pracował w fabryce głowic, mówił że w zależności od jakości (zdjęcia rentgenowskie próbki partii) rozsyłali do różnych fabryk najlepsze Audi średnie VW najgorsze Seat i Skoda

sratatata
Nie spamujemy i to dotyczy też komentarzy do mojego komentarza ;)

 

P.S. Zdjęcie rentgenowskie głowic... Przecież metal tłumi wiązkę promieni. Aluminium w pewnym sensie jest "przeźroczyste" ale to wszystko zależy od grubości ;) Ale nie wszystkie głowice są aluminiowe i cienkie... Jest to kwestia odpowiedniego aparatu oczywiście, ale prześwietlanie każdej... Myślę, że nawet taki koncern jak VW nie ma na to środków. Może "reprezentacyjne" egzemplarze z partii? Jeden na 100 wyprodukowanych? Ale nie każdą ;)

 

--

Ewentualnie GT60, ale tam masz matryce TN, choć bardzo wysokiej jakości: http://allegro.pl/msi-gt60-dominator-i7-4710-16gb-1tb-gtx870m-500zl-i5206381863.html + 512GB dysk SSD od Cruciala za 799zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za propozycje, jest kilka fajnych opcji :)

 

A co byscie polecili do 5000? Takie same wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSI ge60 apache PRO z i7 4c/8t + gtx860

 

LAptop ma matrycę wysokiej jakości jak na standardy laptopowe. MA dysk SSD msata równolegle do zwykłego dysku.

Klawiatura steelseries podświetlala segmentowo ( regulowana)

Całkiem niezłą jakosć wykonaniam, nastapiłą znacząca poprawa względem poprzednich "generacji" modeli ge series.

MA napęd blue ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...