Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ErroorrE

Czy monitor Philips 200WS8 będzie pasował pod ten zestaw?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, kupuję sobie nowy zestaw i mam stary monitor (nazwa jak w tytule) i zastanawia mnie czy będzie on pasował pod ten zestaw tzn. czy jak mam ten zestaw to mogę go podłączyć do tego monitora, czy nie będzie żadnych spadków klatek czy coś takiego. Na nowy mnie nie stać, chociaż jak ten nie będzie pasować to coś tam odpalę jakieś 400-500zł.

 

Więc tak nazwa to jak wcześniej wspomniałem Philips 200WS8, kupiony jakieś hm 5-7 lat temu. Mam zdjęcie plakietki z tyłu monitora:

 

47d88ab23703.jpg

 

A zestaw To: http://www.morele.net/inventory/info/t35Jpv/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitor ma d-sub i dvi-d więc bez problemu podłączysz do PC. Może wyświetlić obraz w maksymalnej rozdzielczości 1680x1050. Jeśli będzie odpowiadać Ci ta rozdzielczość i wielkość monitora to nie widzę przeszkód w dalszym użytkowaniu. Chyba że chcesz kupić lepszy monitor i większy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monitor się kupi później, na razie ten musi starczyć. Chciałem zapytać bo często widzę posty typu "do tego monitora nie opłaca isę kupować zestawu za 2,500, nie wykorzystasz całego potencjału". Po kilku latach grania na lapku będzie to dla mnie wybawieniem! :D Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...