Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gizmo.91

Tani moniotr pod ps3/ps4Witam. Poszukuję monitora, do którego mógłbym podłączyć konsolę PS3, a w odległej przyszłości także PS4. Chciałbym aby był w

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Poszukuję monitora, do którego mógłbym podłączyć konsolę PS3, a w odległej przyszłości także PS4.

Chciałbym aby był w miarę tani (może być nawet używany). Cena najlepiej w granicach 300zł, ew. niewiele więcej. Oczywiście z hdmi, może być bez głośników, bo (chyba) da się podłączyć słuchawki do ps3, ale mogę się mylić.

Nie wykluczam takiej opcji, że po ograniu tego co chcę, po prostu sprzedam całość, więc nie chcę też inwestować w to większych pieniędzy.

Nie mam ogromnych wymagań, chciałbym po prostu komfortowo sobie ograć ekskluzywne gierki.

Niestety jest jedno ograniczenie. Wysokościowo przestrzeń biurka, którą dysponuję, to 39 cm, więc pewnie max co tam wejdzie to jakieś 21-22" i tyle w zupełności by mi wystarczyło, bo kiedyś nawet chodziłem do sklepu by ogarnąć, czy taki monitorek nie byłby za mały.

 

Będę bardzo wdzięczny za porady w tej kwestii.

 

P.S: Coś się popaprało z nazwą tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wole 23-24 cale do full hd ale 21.5 może być w ostateczności do tego jeszcze fajnie jakbyś znalazł flicker-free żeby był oraz te twoje HDMI. Wszystko jest uwarunkowane w jakim sklepie zamierzasz kupować. Najtańszy taki monitor w tym sklepie spełniający moje zalecenia KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...