Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dzb

Program pocztowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

poszukuję klienta pocztowego, który będzie miał następujące funkcje:

- darmowy

- autostart z windowsem w formie zminimalizowanej do ikonki w trayu

- wyskakujące powiadomienie w przypadku odebrania wiadomości (ewentualnie jakaś ikonka migająca w trayu - coś takiego) + jakiś dyskretny sygnał dźwiękowy

 

Aplikacja na kompa rodziców, którzy często zapominają sprawdzić poczty :)

Próbowałem Thunderbirda, ale nie udało mi się go ustawić, żeby startował zminimalizowany w trayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- darmowy

- autostart z windowsem w formie zminimalizowanej do ikonki w trayu

- wyskakujące powiadomienie w przypadku odebrania wiadomości (ewentualnie jakaś ikonka migająca w trayu - coś takiego) + jakiś dyskretny sygnał dźwiękowy

Te trzy opcje spełnia Incredimail. Ja u siebie mam ustawione, by w przypadku przyjścia nowego e-maila wyskakiwał lokaj z e-mailem na tacy, można też ustawić dźwięk np. gadający lokaj.

http://www.programosy.pl/program,incredimail.html

 

Ale poza tymi powyższymi dobrymi cechami Incredimail ma też złe:

1) brak polskich liter

2) częste namawianie do zainstalowania "wodotrysków".

Szukałam w necie podobnego programu, który nie miał by tych złych cech, ale nie znalazłam.

 

F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze startem w trayu będzie najtrudniej, ale jest masa programów umożliwiających takie rzeczy.

Resztę funkcji spełni Thunderbird czy Windows Mail. Do Thunderbirda z tego co kojarzę był dodatek umożliwiający uruchamianie w trayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem Thunderbirda, ale nie udało mi się go ustawić, żeby startował zminimalizowany w trayu.

To ustawienie nazwya się "plugin"...którego nie miałeś. Swego czasu pod vistą używałem "minimize to xxx" czy coś podobnego:

https://addons.mozilla.org/pl/thunderbird/addon/minimize-on-start-and-close/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opera mail, zminimalizowana siedzi w trayu.

Czy Opera Mail spełnia ten główny warunek?:

- wyskakujące powiadomienie w przypadku odebrania wiadomości (ewentualnie jakaś ikonka migająca w trayu - coś takiego) + jakiś dyskretny sygnał dźwiękowy

 

F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thunderbird + FireTray + systemowy harmonogram zadań. Używam, ale idealne rozwiązanie to nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...