Forum PCLab.pl: warto kupić next genową konsole ? - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

warto kupić next genową konsole ? Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   dziku213 

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 10 Kwiecień 2015 - 18:02

Witam.Posiadam pc.Miałem kupować gta 5 na pc lecz na obecnej karcie graficznej w moim pc szału w gta 5 nie będzie.Zastanawiałem się nad konsolą.Mam też pytanie czy na ps 4 trzeba koniecznie mieć dostęp do internetu nawet do gry na singlu ? Bo bez dostępu nie ma możliwości aktualizacji i gry ? Co mam zrobić :D Kupić konsole ?

#2 Użytkownik jest niedostępny   Atom718 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 10 Kwiecień 2015 - 19:57

Jeżeli kupić konsole to polecam zacznij od Ps3 lub xbox 360 ponieważ gry tanie i konsola sama tania i do tego więcej gier ciekawszych a grafika też w miare aktualna . Ps4 narazie otrzymuje wiekszość remaster z gier ps3 . Kup ps3 lub xbox 360 i ulepsz kompa

#3 Użytkownik jest niedostępny   Yendreek 

• eeee
  • PipPipPipPip

Napisany 11 Kwiecień 2015 - 10:10

Głupoty ci gadają, na tablicy widziałem 3 miesięczne ps4 za 1200zł - masz system na 5lat dopóki nie wyjdzie ps5. A wtedy sprzedasz pewnie ją i tak za 500zł. Kup sobie 4-5 gier i potem jedynie wymieniasz je za niewielka dopłatą 20-30zł. Jedyne co jest drogie to PS PLUS.

#4 Użytkownik jest niedostępny   Makavcio 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 11 Kwiecień 2015 - 10:23

Konsola to jest bajer, luksus. Jeśli bawią cię gry konsolowe i cię na nie stać, to wtedy "warto". Jeśli nie bawią cię gry konsolowe i/lub jest to dla ciebie trochę za droga rozrywka, wtedy "nie warto".
Konsola nie jest inwestycją, którą można rozpatrywać w klasycznych kategoriach warto-nie warto. To jest zabawka i jeśli masz ochotę i kasę, to bierz i tyle. Sam z głupiutkich gier konsolowych wyrosłem już dawno temu i nawet kupione ileś lat temu gta4 leży nieruszane, ale jeśli nastawiasz się na gta5, to czemu by sobie nie kupić?

Ten post był edytowany przez Makavcio dnia: 11 Kwiecień 2015 - 10:24

#5 Użytkownik jest niedostępny   z1ppi 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 11 Kwiecień 2015 - 10:32

Powiedział kucyk...

#6 Użytkownik jest niedostępny   andrew777 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 11 Kwiecień 2015 - 10:38

Zobacz postMakavcio, o 11 Kwiecień 2015 - 11:23, napisał(a):

Konsola to jest bajer, luksus.

30 FPS ze spadkami, w niektórych grach 1080p oraz okrojona grafika. Luksus w ch*j.

#7 Użytkownik jest niedostępny   Vexoss 

• Małomówny
  • Pip

Napisany 31 Marzec 2016 - 11:38

@dziku213, warto. Kup sobie next gena. Co jakiś czas są dobre promocje na zestawy w komptroniku, sferisie, vobisach itd. Owszem X360 ma teraz mnóstwo dobrych tytułów w games with gold i można tanio dokupić klasyki ale gta V jest na nowej generacji bogatszy w szczegóły. Dochodzi widok z pierwszej osoby, lepszy widok po horyzont, roślinność, zwierzęta i trochę jeszcze innych smaczków które dla fana serii jest po prostu must have.

Ten post był edytowany przez Vexoss dnia: 31 Marzec 2016 - 11:40

#8 Użytkownik jest niedostępny   Lartes 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Marzec 2016 - 12:31

@Vexoss, myślę, że rok to aż nadto wystarczający czas na podjęcie decyzji. Spójrz na datę postów.

:E Zaobserwowałem ciekawą zależność, a mianowicie, że kilkupostowcy (a zwłaszcza jednopostowcy) po prostu lubią odkopywać stare wątki.

Strona 1 z 1