Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dziku213

warto kupić next genową konsole ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Posiadam pc.Miałem kupować gta 5 na pc lecz na obecnej karcie graficznej w moim pc szału w gta 5 nie będzie.Zastanawiałem się nad konsolą.Mam też pytanie czy na ps 4 trzeba koniecznie mieć dostęp do internetu nawet do gry na singlu ? Bo bez dostępu nie ma możliwości aktualizacji i gry ? Co mam zrobić :D Kupić konsole ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupić konsole to polecam zacznij od Ps3 lub xbox 360 ponieważ gry tanie i konsola sama tania i do tego więcej gier ciekawszych a grafika też w miare aktualna . Ps4 narazie otrzymuje wiekszość remaster z gier ps3 . Kup ps3 lub xbox 360 i ulepsz kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupoty ci gadają, na tablicy widziałem 3 miesięczne ps4 za 1200zł - masz system na 5lat dopóki nie wyjdzie ps5. A wtedy sprzedasz pewnie ją i tak za 500zł. Kup sobie 4-5 gier i potem jedynie wymieniasz je za niewielka dopłatą 20-30zł. Jedyne co jest drogie to PS PLUS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola to jest bajer, luksus. Jeśli bawią cię gry konsolowe i cię na nie stać, to wtedy "warto". Jeśli nie bawią cię gry konsolowe i/lub jest to dla ciebie trochę za droga rozrywka, wtedy "nie warto".

Konsola nie jest inwestycją, którą można rozpatrywać w klasycznych kategoriach warto-nie warto. To jest zabawka i jeśli masz ochotę i kasę, to bierz i tyle. Sam z głupiutkich gier konsolowych wyrosłem już dawno temu i nawet kupione ileś lat temu gta4 leży nieruszane, ale jeśli nastawiasz się na gta5, to czemu by sobie nie kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola to jest bajer, luksus.

30 FPS ze spadkami, w niektórych grach 1080p oraz okrojona grafika. Luksus w ch*j.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziku213, warto. Kup sobie next gena. Co jakiś czas są dobre promocje na zestawy w komptroniku, sferisie, vobisach itd. Owszem X360 ma teraz mnóstwo dobrych tytułów w games with gold i można tanio dokupić klasyki ale gta V jest na nowej generacji bogatszy w szczegóły. Dochodzi widok z pierwszej osoby, lepszy widok po horyzont, roślinność, zwierzęta i trochę jeszcze innych smaczków które dla fana serii jest po prostu must have.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vexoss, myślę, że rok to aż nadto wystarczający czas na podjęcie decyzji. Spójrz na datę postów.

 

:E Zaobserwowałem ciekawą zależność, a mianowicie, że kilkupostowcy (a zwłaszcza jednopostowcy) po prostu lubią odkopywać stare wątki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...