Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DDragonPL

[Zamknięty]Steelseries siberia v2 Vs Superlux HMC-631

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym kupić słuchawki nauszne lecz nie mogę się zdecydować.

 

Słuchawki jakie mnie interesują to:

 

Superlux HMC-631

Steelseries siberia v2

 

A może jakieś inne ?

 

-------------------------------------------------------------------------------

Na czym mi zależy, a na czym nie.

 

1. Wygoda / jest dla mnie bardzo ważna. Zależy mi aby słuchawki miały wygodny nieuciskający mocno pałąk, taki ja w siberiach. Aby świetnie leżały na głowie nie spadały.

Aby nie były za ciężki + 250 - 300 g. Aby ucho mieściło się w padach a same gąbki były miękkie i nie ubijały się. fajnie aby także trochę dociskały ale nie za mocno.

 

2. Dźwięk / jest dla mnie tak samo bardzo ważny. Słuchawki głównie do grania w gry a szczególnie fps takie jak Cs:Go dlatego bardzo zależy mi na pozycjonowaniu I tu pytanko lepiej będą pozycjonować siberie czy superlux. Słuchawki także będą używane do muzyki.

 

-------------------------------------------------------------------------------

 

Wiele osób poleca Superlux HMC-631 jednak jest bardzo mało recenzji o nich użytkowników którzy faktycznie je mają. Ludzie piszą że maja bardzo dobry dźwięk czy to prawda ???

 

Steelseries siberia v2 wiele osób hejtuje te słuchawki pisząc że słuchawki za 80 zł graja lepiej. testowałem te słuchawki i dźwięk mają na pewno lepszy od słuchawek za 100 zł.

 

Głównie zależy mi na wygodzie oraz dobrym dźwięku. CzySuperlux HMC-631 sa wygodne ???

 

Które słuchawki lepiej będą pozycjonować ???

 

Boję się kupować właśnie Superlux HMC-631 gdyż ludzie opierają się na kilku recenzjach.

Widać także na ceneo bo siberie maja 10 stron opini i to dobrych a Superlux HMC-631 tylko 1 stronę i także dobrych. jedynie boję się o pocenie się w tych słuchawkach.

 

Pisze to bo kilka osób mi mówiło że siberie są w miarę dobre a ludzie strasznie je kiedyś chwalili a teraz strasznie hejtuja

 

Pozdrawiam i Dziękuje za wszystkie porady odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem Plantronics Gamecom 788 (wiem,że USB). Jak dla mnie dźwięk w FPP dużo zyskał, dużo wyraźniej jest niż przy moim Xonarze + jakieś tam Philipsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usb nie chce bo w do słuchawek zamierzam zakupić kartę do 300 zł max / używkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na wysyp analogicznych odpowiedzi, ale tylko i wyłącznie z przedstawionych przez ciebie HMC-631

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu wyjeżdżasz z gównianymi srajberiami?

Ciężko użyć szukajki?

 

Ile jeszcze tematów założysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Steelseries siberia v2 wiele osób hejtuje te słuchawki pisząc że słuchawki za 80 zł graja lepiej. testowałem te słuchawki i dźwięk mają na pewno lepszy od słuchawek za 100 zł.
Jakich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wie lepiej to po co zakłada kolejne durne tematy?

IMHO troll or just stupid.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...