Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Prosialkee

[Zamknięty]Co sadzicie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze nie powinno się kupować składanych kompow z allegro ale co sadzicie o tym sprzecie allegro.pl/amd-x8-fx8350-8gb-gtx960-120ssd-1tb-wiedzmin-3-i5249068236.html.

Wg mnie wyglada ok ale nie jestem ekpertem i chciał bym wysłuchac waszych opini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złóż częsci sam w sklepie typu morele/proline i podlicz ile wyjdzie. Z kodem z forum w morele masz złożenie zestawu za darmo praktycznie. A potem zamień procesor na core i5 i podlicz jeszcze raz. FX to strata kasy. Zestaw na i5 w morelach kosztuje praktycznie tyle samo a jest sporo lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

allegro.pl/amd-x8-fx8350-8gb-gtx960-120ssd-1tb-wiedzmin-3-i5249068236.html teraz moze zadziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko rozkminiłem sam. Zamów w sklepie online z opcją złożenia. Nie warto brać tego zestawu. Dołożysz z 50 pln i masz wszystko to samo z wydajniejszym duzo procem. Załóż poprawnie temat na forum z prośbą o sugestie odnośnie zestawu do około 3000-3200 i ludzie Ci złożą coś lepszego. No tak jak kolega napisał powyżej zrób (ja jakoś nie wiem jak linkować koszyki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...