Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Prosialkee

[Zamknięty]Co sadzicie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze nie powinno się kupować składanych kompow z allegro ale co sadzicie o tym sprzecie allegro.pl/amd-x8-fx8350-8gb-gtx960-120ssd-1tb-wiedzmin-3-i5249068236.html.

Wg mnie wyglada ok ale nie jestem ekpertem i chciał bym wysłuchac waszych opini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złóż częsci sam w sklepie typu morele/proline i podlicz ile wyjdzie. Z kodem z forum w morele masz złożenie zestawu za darmo praktycznie. A potem zamień procesor na core i5 i podlicz jeszcze raz. FX to strata kasy. Zestaw na i5 w morelach kosztuje praktycznie tyle samo a jest sporo lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

allegro.pl/amd-x8-fx8350-8gb-gtx960-120ssd-1tb-wiedzmin-3-i5249068236.html teraz moze zadziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko rozkminiłem sam. Zamów w sklepie online z opcją złożenia. Nie warto brać tego zestawu. Dołożysz z 50 pln i masz wszystko to samo z wydajniejszym duzo procem. Załóż poprawnie temat na forum z prośbą o sugestie odnośnie zestawu do około 3000-3200 i ludzie Ci złożą coś lepszego. No tak jak kolega napisał powyżej zrób (ja jakoś nie wiem jak linkować koszyki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • A podłączenie go pod płytę nie wchodzi w grę? puszczenie przewodu jakimś otworem z zasilacza i sterowanie obrotami z płyty wtedy byś miał dużo większe pole manewru inaczej to ze 140stek dobrać taki co startuje z niskiego napięcia i będzie cichy jest ciężko a musi startować nisko bo będziesz miał problem z jego obracaniem na 99%. Stare cichutkie Silent wings 2 startowały nisko, 120mm potrafił wystartować od 2.7v a 140 od 3.7 - 4v co jak na 140stkę jest bdb wynikiem, przykładowo taki arctic F12 w wersji 120 startuje poniżej 3v a wersja f14 już potrzebuje 6v  
    • No szybko, szybko, chyba niezły crunch. Dziś 4 hotfix wyszedł.     Widać te poprawki dużo dały z oceny "mieszanych" już jest 70% pozytywów.
    • @*** ChOpLaCz ***Niestety Horizon Forbidden West jest grą, która przeszła bez echa i na konsolach i, szczególnie, na PC. Nie rozumiem marketingu (jego braku) w przypadku PC-towych portów robionych przez Sony.
    • Jak masz gx'a 750 do wyrwania w takiej kasie to nie ma co się zastanawiać bdb i cichy zasilacz tylko najlepiej sobie wyłącz hybrid mode czyli wciśnij ten przełącznik z tyłu niech wentylator się kręci cały czas bo one mają często problem z lekkim terkotaniem jak tryb pół pasywny jest włączony, jak go wyłączysz to bez obciążenia kręci okoli 400rpm więc i tak jest niesłyszalny + pod obciążeniem jak "flaki" będą na bieżąco chłodzone osiągnie niższe obroty  
    • Nie wiem szczerze jakie są Alienware teraz, ale od kilku lat stawiam na ASUSa ROG lub TUF i nie zawiodłem się. Ani nie są przesadnie głośne, ani prądożerne i co lepsze, ani w TUFie A15 ani w poprzednim ROGu G15 nie miałem problemu z cewkami. Nie słyszałem też, żeby inni mieli a polecałem sporo tych laptopów ludziom.  Podobnie kwestia np Lenovo LOQ czy Legionów się tyczy - tutaj też zero odzewu że jest głośno czy coś piszczy.  W rękach miałem też kilka HP Omenów i podobna kwestia, cisza    Wiem, że onegdaj piszczały cewki w serii GTX 1xxx i chyba w pierwszych RTXach. Na forach ludzie trochę narzekali, ale te nowsze serie 3xxx i 4xxx są już zupełnie spoko. .... natomiast AORUS 17G już taki problem ma. Jak się odpali coś w 300 fpsach (np cs go) to zanim wentylator wskoczy w trybie cichym to słychać jak piszczy zasilanie od GPU.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...