Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

adiós cannabi

Monitor gry/filmy 600-800zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad wyborem monitora w przedziale cenowym 600-800zł, ewentualnie 900 jeżeli to będzie coś naprawdę "wow" w porównaniu z innymi w tej cenie. Poczytałem trochę, poszperałem, znalazłem pare pozycji, ale nadal nie mogę się zdecydować. Monitor będzie służyć mi głównie do gier, czasem do filmów czy po prostu youtube. Najlepiej 23-24" IPS. Proszę o doradzenie mi w kwestii wyboru monitora, oraz przedstawienie swoich propozycji w podanym przedziale cenowym :)

-Dell P2414H

-LG 23MP65HQ

-BENQ RL2455HM (wiem, że to TN, ale czytałem że dobry dlatego proszę o opinię)

-AOC i2369Vm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dell P2414H najlepszy do gier z IPS 60 Hz. AOC i2369Vm również dobry do gier jednak nie jest flicker free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecę LG 24MP55, w grach spisuje się świetnie, nie mam z nim żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo mogę powiedzieć mam eizo fs2331 w grach spisuje się świetnie nie ma z nim również żadnych problemów. Czemu? Ponieważ smużenie mi nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, co do tego eizo to mi jednak smużenie będzie przeszkadzać więc odpada:/ a co do lg to muszę się jeszcze zastanowić, rozpisać plusy i minusy między dell a lg, sporym minusem tego della jest 8ms, a ponoć lg nie mają czerni więc wybór jest trudny :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporym minusem tego della jest 8ms

To niby czemu napisałem że dell jest lepszy w grach od lg? Porównujesz suche dane grey to grey które nie są tak ważne jak na przykład input lag. Poza tym prawie każdy IPS ma słabą czerń. Jeżeli priorytetem są gry to w tym budżecie z IPS brałbym Dell P2414H.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...