Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marcin1197

Laptop do gier 4000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Szukam lapka do gier do 4000 zł.

Juz praktycznie byłem zdecydowany na acera nitro ale poczytałem o problemach z wifi i odpuściłem.

 

Moje wymagania to: Windows 8.1, matowa matryca FHD 15.6, bez throttlingu, bez SSD (mam Cruciala MX100), może być drugie miejsce na dysk ale nie musi, min. 8 GB RAMu, fajnie jak by była podświetlana klawiatura.

 

Proszę o oferty ze sklepu www.euro.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz bez throttlingu to Lenovo y50-70 z i5H i GTX860m. Podswietlana kalwiatura, matryca FULL HD matowa nie odbija otoczenia mniej męczy oczy, glosniki JBL + system dolby, niezle wykonanie, Windows 8,1 w komplecie.

 

Wersja z i7 niestety throttling wystepuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam forum od dłuższego czasu i ludzie narzekają własnie na throttling w tym laptopie. Testy tylko to potwierdzaj. Do tego slaba matryca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji z i7 tak throttling jest.

W werski z i5 nie ma. Matryca szałowa nie jest.

 

Ewentualnie z lepsza matryca masz MSI GE60 z i5H i GTX860m. Matryca FULL HD PLS dobrej jakości. Podswietlana kalwiatura steelseries, aluminiowa obudowa, miejsce na dysk SSD msata czyli mozesz miec oba dyski wenwątrz laptopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz throttlingu to Lenovo Y70 z i5 + GTX860. Specyfikacja taka sama co w y50, posiada lepszej jakości matrycę (dotykową) o przekątnej 17,3" oraz niższe temperatury - obudowa nie nagrzewa się tak jak w y50. Każdy lapek gamingowy z i7 + GTX860 będzie się grzał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...