Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DDragonPL

Superlux hmc631 | VS | Hyperx cloud

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym kupić słuchawki max 300 zł. Wpadły mi w oko dwa modele i nie wiem które wybrać.

 

Na czym mi zależy itp, do czego potrzebuję:

 

1. Słuchawki będą służyć do gier typowo fps - Cs Go / Dlatego zależy mi na pozycjonowaniu.

2. Słuchawek będę także używał do muzyki, dlatego na muzyce też mi zależy ale pierwsze miejsce mają gry.

3. Zależy mi na wygodzie. Boję się o superluxy że ten pałąk może być niewygodny oraz zadurzy. Mam małą głowę. Sennheisery hd201 mam założone bez wydłużania pałąka.

4. Mikrofon będę używał z słuchawek. Który lepszy ????

5. Wykonanie - Hyperx, są z aluminium i tak strasznie nie boję się o nie, gdy spadną albo gdybym siadł na nich. O spuperluxy się boje a szczególnie o ten mikrofon.

 

Pady - Podobno pady z superluxów po pół roku zaczynają się łuszczyć oraz robić twarde. A inne pasujące albo orginalne chyba już nie dostanę. A ja chce mieć słuchawki na lata 2-3. Hyperx są super wykonane i pady są dostępne dlatego chyba dłużej pociągną.

 

Dziękuje za wszystkie odp. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki są porównywalne, a pałąk w HMC jest strasznie wygodny moim zdaniem.

Ale jak nie chcesz się męczyć ze skręcającym się kablem to weź lepiej HyperX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchawki są porównywalne, a pałąk w HMC jest strasznie wygodny

 

Sądząc po twojej wypowiedzi, zapewne posiadasz takowe słuchawki czy tylko je miałeś kiedyś na głowie ???

 

Powiedz mi jak wygląda kwestia nauszników. Bo podobno łuszczą się i twardną ?

Są jakieś zamienniki ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam HMC631. Nauszniki jak każde ze sztucznej skóry twardnieją. Pasują nauszniki od Byredynamic DT770 i chyba od Custom One Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwiękowo HyperX > HMC-631, jak i konstrukcyjnie. Należy jednak zwrócić na charakterystykę grania obu słuchawek, bo patrząc na samą jakość brzmienia można się "przejechać".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po ilu miesiącach takowa skóra twardnieje ???

 

Jak myślicie które bardziej wygodne ???

Oraz które będa lepiej pozycjonować ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba przypadki są bardzo indywidualne.

Podobny poziom lokalizowania źródeł pozornych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się jeszcze wypowie ???

 

Powiecie mi co brać

 

Superluxy hmc631 / 250 zł

Hyperx clud / 250 zł promocja

 

Bardziej jestem za hyperx ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Przymierzałem się do Superluxów HMC631, ale zobaczyłem Hyperx Cloud w promocji za 250zł. Też głównie do CS:GO.

Lepiej Hypery za 250zl czy Superluxy za 230zł? I faktycznie mikrofon w Hyperach jest słabszy nawet od Zalman ZM-MIC1?

W moim przypadku: będzie widać różniće między Superluxami HD681B a tymi powyżej w grach?

 

"Pytanie podstawowe - czy masz kartę dźwiękową czy korzystasz z integry na płycie głównej?

przy założeniu, że chcesz zamknięte to pytanie jest na czym Ci bardziej zależy, bo jak pod gry (bardziej wymagające FPSY, a'la CS, gdzie pozycjonowanie, scena się liczą najbardziej) to zdecydowanie HMC631, Hypery mają bardzo małą scenę, wszystko jest tak blisko, że czasem trudno określić jak daleko jest od nas wróg. Z kolei hypery są bardziej muzykalne z mocno zarysowanym dołem, czyli będą lepsze pod gatunki pop, techno, rap. HMC są bardziej uniwersalne, ale wielu może je określić, że w niczym nie są dobre, gdyż grają naturalnie na każdym paśmie. Superluxom dobrze robi equalizer z karty dźwiękowej. Hypery z kolei z samej integry zagrają średnio, nie usłyszysz w nich tej ich specyficznej muzykalności. "

 

Niby Superluxy lepsze do CS'a :)

 

Ja osobiście kupiłem Superluxy HMC631 bo okazja była za 185zł nówki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...