Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ots

Firefox - problem z obrazkami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z wyświetlaniem obrazków. Zauwyżyłem to na razie na trzech stronach, w tym facebooku. Problem wyglada tak, ze jak przewijam strone, ze galeria jest juz zakryta, u gory i wracam przewijaniem aby znowu ja zobaczyc obrazki sa po trzy takie same w rzedach, jakby kopiowaly jeden z nich. Gdy najade na ten obszar myszka wszystko wraca do normy i znowu wszystkie obrazki sa rozne. Na innej stronie wyglada to tak, ze jak cofne do głownej to pasek przewijania ten po prawej robi robi sie caly w obrazkach ze strony, i znowu trzeba najechac myszka aby byl szary. Na facebooku mialem z miniaturka mojego profilowego byla zdjeciem innej osoby i tez zmiana na normalne po najechaniu myszka. Odinstalowywalem firefoxa, czyściłem od zera z rejestrem. Nie wiem. Czy ktoś ma pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypróbuj tego.

W oknie programu kliknij SZUKAJ, a po zakończeniu skanowania, gdy aktuwny będzie przycisk USUŃ to kliknij na niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem Malware i ABW Cleanerem. Jak włączam firefox w trybie awaryjnym (pomoc - uruchom ponownie z wyłaczonymi dodatkami) to wszystko działa ok. Problem tylko, że ja nie mam żadnych rozszerzeń. Wyłączałem wtyczki po kolei i to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Pomogło wyłączenie korzystaj z akceleracji sprzętowej w opcjach -> ogólne. Temat można zamknąć lub zostawić dla innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...