Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

alfamiecio

Komputer się wyłącza.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, problem ten występuje od dzisiaj, nie mam pojęcia o co chodzi. Wspomnę tylko, że moja karta graficzna czyli HD7970 Vapor-X 3GB którą kupiłem parę miesięcy temu jest jakaś dziwna, strasznie hałasuje, piszczy, wentylatory się kręcą jak chcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz zintegrowaną grafikę na pł. gł. - ??? jeśli tak to wyjmij radeona i uruchom komputer z integry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to może oddaj ją na gwarancję? już same te objawy kwalifikują się na naprawę/wymianę gwarancyjną, nawet jeśli to że komputer się wyłącza to nie wina grafiki (choć jest to bardzo prawdopodobne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszczś Ci cewki, to nie podlega gwarancji ale może coś więcej nawaliło. Podłącz do pł. gł. monitor i sprawdź - ale wyjmij Radeona wpierw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wiem czy da radę... Ja nie elektortechnik.. takich rzeczy się nie naprawia a jeśli to aby nie przedrożyła wartości karty. Robiłeś to co opisałem w kontekście podpięcia monitroa pod pł. gł.???? Moze jednak radeon jest sprawny??? Zacznij od tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dzisiaj sam sprawdzałem, żeby się upewnić, czy to karta tak piszczy i komputer bez niej całkiem cicho działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to grafika - próbuj może jest sens naprawić - jak nie to zieraj na/kup kartę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napięcie, wariuje po prostu. A to nie wiem gdzie. Zaisęgnij infor na forum w zakładce karty graficzne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że... miałem na komputerze koparkę od wczoraj. No cóż, przestroga na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...