Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Adi_Rybnik

Które pamięci DDR3 2400MHz wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak, jak w temacie. Jakie pamiątki wybrać do kompa? G.Skille czy Mushkiny? Pamięci będą do kompa z sygnaturki. Ktoś ma poniższe Mushkiny?:

 

http://www.morele.net/pamiec-mushkin-udimm-ddr3-8gb-2x4gb-2400mhz-cl10-redline-997083f-729137

 

G.Skille to konkretnie te:

 

http://x-kom.pl/p/215783-pamiec-ddr3-g-skill-8gb-2400mhz-tridentx-cl10-2x4096.html

 

Chodzi mi o jakieś opinie generalnie dla tych Mushkinów. Może macie jakieś inne propozycje do tych 360 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam te G.Skill tylko, że 2x 8GB i wyciągają z moim procem 31GB/s, więc polecam, jedynym problemem u mnie były ich wysokie profile i grzebyki, musiałem 1 wentylator zdjąć z Grandisa, co prawda są jeszcze 2, ale w OCCT temp w stressie zrobiła się o 2,5° większa, ale w normalnym funckjonowaniu to nie przeszkadza bo w gry, które pykam to grzeją proca do max 69°

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK zdecydowałem się na Mushkina. Kiedyś miałem (stare dzieje, AMD San Diego :)) i były świetne. Zamówiłem, mam nadzieję, że nie będzie problemów z kompatybilnością. Jak na razie mam 1333MHz i myślę, że czas na zmianę. Koło czerwca/lipca dojdzie grafika. Zdam relacje, jak włożę i jakieś testy też porobię :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK Mushkiny przyszły. Podłączyłem i zero problemów. Od razu w UEFI wczytałem profil XMMP. Czy ktoś byłby chętny, żebym te pamięci przetestował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testuj a wyniki OC zamieść w przyklejonym wątku w tym dziale.

Chętnie się dowiemy jaki mają potencjał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...