Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kaputos

Myszka do cs:go bez ograniczeń

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ,

 

Szukam myszki do cs:go .

 

Aktualnie posiadam Zowie FK1 , ale jakoś nie przypadła mi do gustu jej symetryczność. Zawsze preferowałem myszki wyprofilowane pod praworęcznych i szukam myszki o podobnym sensorze lub lepszym , dla praworeznych.

 

 

moje propozycje to :

 

- Logitech G 502

- Logitech g 303

- mionix avior / naos 7000

- SS rival

- Razer krait

- Asus gladius

- Razer chroma

 

 

Długość dłodni . Od nadgarstka do najdłuzszego palca 18cm

Szerokośc palca wskazującego około 1,4cm

 

Pamietam jak dobrze mi sie grało na Gigabyte m8000x jakies 2 lata temu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do CS to Avior 7000-8200, Zowie FK1, Zowie EC1-A, może być Razer DA. Z tańszych to CM Alcor bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Aviora 7000 i jest MEGA zadowolony. Bije na głowę wszystko co miałem wcześniej. Jest to jednak myszka symetryczna podobnie jak twoja obecna. Jeśli szukasz asymetryków dobrze leżących w dłoni to może ss rival.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslałem na rival ale niegdy nie trzymałem go w dłoni , więc bede musiał sie przejść do saturna lub gdzie kolwiek gdzie bede miec możliwość przypasowania .

 

Mionix avior dobra myszka ma ten sam sensor co zowie 3310 pixarta :)

 

Razer DA nie lubie ogolnie tej firmy przereklamowany badziew :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie z mojej strony sugestie w kierunku Aviora albo Zowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja jest jedna ode mnie: Zowie FK1. I tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja jest jedna ode mnie: Zowie FK1. I tyle w temacie.

 

przecież on ma już fk1, wiec to za propozycja. lol. jak w domu wariatow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gladius jest ok, może Roccat Kone Pure Military albo Kone XTD? Co do Rivala to lepiej przejdź się i przymierz bo jest imo dziwna, ja bym długo z niej nie mógł korzystać...

 

Albo Avior tak jak każdy tutaj pisze, pewna mycha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Mionix Avior to tylko na massdropie mozna złapać ;D teraz bedzie za 48$ z przesyłka pewnie 3 tyg szedl :D

 

 

dlatego nawet pokusiłem sie o pozycje :

 

Zowie ec1 v2

logitech g402

logitech apex g303 ---> niby w saturnie za 250 zl , a na stronie logitecha za 309 o.o

ewentualnie mionix naos ale to musialbym miec w rece bo w ciemno sie boje wziać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naos ma specyficzny kształt więc w FPSy sobie nie pograsz. To mysz skierowana bardziej pod MMO, RPG, W tym wypadku Avior.

Ale z tych które podałeś w ostatnim poście to zdecydowanie EC1-A w zależności od rozmiaru.

 

Fakt że możesz coś od Roccata jeszcze zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mierzyłem :

G502 wielkie

Razer DA chroma , fajnie ręka leży i wygodnie

 

G402 to samo fajnie ręka leży i wygodnie

 

Jeszcze gdzies w wawie znajdę Asusa gladius do przymierzenia i ta zowie ec1 to wtedy zdecyduje . Napewno shitseriees nie wazne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze Ci leżą w dłoni, to możesz brać jedną z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko teraz ?:D

 

 

Co brać ?

 

Razer deathadder chroma czy asus gladius.

 

 

Słyszałem ze sa jazdy z synapse i wogole DA jest zrobione z gorszych komponentów ;/

 

A asus jest podobno cięzki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DA Chroma posiadam i chwalę sobie. Leciutka, precyzyjna, do CSa idealna. W synapse zrobiłem macro pod teca i strzelam jakbym miał azjatyckie paluszki :D Jeżeli ważne są dla ciebie walory estetyczne to myszka prezentuje się bardzo dobrze, można ustawić dowolny kolor podświetlenia. Oplot kabla porządnie wykonany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel faktycznie może być dobrze wykonany, gorzej jednak z sama myszą, gdzie przy tej cenie konkurencja dedykuje porządne gryzonie. Jeżeli oczekujesz precyzji stosowanej w CS to tutaj pierwsze skrzypce zagra Zowie, Avior, Chroma tylko wadą jest już wspomniane wykonanie samej myszy. Asus bardzo ciekawa propozycja najlepiej gdyby ktoś się na jej temat wypowiedział jak ma się w boju.Dodatkowo można ją ciekawie modyfikować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gladius byłby prawie idealną myszką, gdyby nie waga... :/

A co do Synapse: ustawić co trzeba i wyrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gladius waży 116 gramów, nie jest to jeszcze waga ciężka :) Standard myszy do CS wynosi jakieś 95-100g nie jest aż tak źle. Miałeś okazje nim popykać trochę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, a szkoda. Próżno nawet poszukać tej mychy w sklepach stacjonarnych, by obadać dokładniej, jak leży w dłoni. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada bardzo ciekawy motyw ingerencji w omrony. Fakt z dopinanym kablem nie wiem czy akurat jest korzystny, ale podobno nie ma z tym większych problemów.

Czytałem na zagranicznych forach że co niektórzy użytkownicy narzekają na odseparowane przyciski lewy-prawy( nie są jednym spójnym elementem myszy)nie wiem czy ten fakt jest akurat minusem. Ogólnie rzecz biorąc bardzo ciekawa mysz, przydało by się przetestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie testy sa w na test-gear i pclab :D ale ta myszka jest taką niewiadomą , nie mialem jej jeszcze w rękach , ale jak widzialem na ceneo był okres że nie kosztowała 300zł tylko 250zł . Na chwile obecna skupiam sie na razer DA chroma , na allegro znalazłem aukcje za 250zł dostaje myszke w boxie --- ślizgacze --- xxl podkładke nostromo . Jedna z najkorzystniejszych aukcji dla mnie . Ale fajnie jak byłby zestaw Razer DA Chroma + qck+ XXL+ ślizgacze , ale żaden sklep internetowy nie wpadnie na cos takiego :D bo jestem low sensowcem ;D

 

Ewentualnie jak spadnie cena Gladiusa to go kupie bo wydaje mi sie bardziej korzystniejszy dla mnie . Gdyż to juz bedzie myszka która jest zrobiona z lepszych komponentów i z głowa .

 

 

A jeszcze dodam że korzystałem z cieżkich myszek przed moja Zowie FK1 .

 

gigabyte m8000x - jeśli wierzyć stronie producenta waży az 146 gram bez odważników

geila meduza --- 130 g ponoć tyle waży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz w takim razie jak oceniasz Meduze. Dość charakterystyczna mysz, laser,optyk. Ciekawi mnie jak się ma takie combo w praktyce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie fajna , a często akceleracja mnie denerwowała ^^ , najczęsciej korzystałem z lasera lub hybrydy , to zależało z jakiej podkładki korzystalem . Bo mialem kilka. Np jak mialem laser on , to podkladka razez sphex , a jak szmaciana qck+ xxl to HDST (hybryda ) Oprogramowanie kuleje na całej lini . Z tego co pamietam , mało czytelne jakies badziewne animacje wogole shit cos w stylu naszego sejmu , Obiecuja złote góry a dadzą Ci gówno ;D Jesli chodzi o kształt to naprawde bardzo fajny profil dla praworecznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...