Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mivix

Problem z komunikacją głosową

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z komunikacją głosową i podejrzewam, że może być to wina płyty głównej (aczkolwiek nie jestem pewien). Posiadam płytę główną Gigabyte GA-Z97-HD3 z chipsetem Realtek ALC-887. Podczas rozmowy głosowej przez jakikolwiek komunikator oprócz dźwięku z mikrofonu mój rozmówca słyszy również dźwięk "tego co robię" (np. dźwięki z gry, dźwięki jakiegoś filmiku który oglądam itp.). Z góry zaznaczam, że nie mam włączonego stereo mixa. Nie jest to również wina słuchawek, ponieważ nawet z odpiętym/wyłączonym mikrofonem, rozmówca słyszy dźwięki z mojego komputera. Czego to może być wina ? Czy powinienem kupić oddzielną kartę dźwiękową ? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brzmi wlasnie jakbys mial wlaczony Stereo Mix... Nie pamietam jak w Realteku mialem, ale sprobuj wejsc w dzwiek -> zakladka nagrywanie -> prawym pokaz wylaczone i odlaczone urzadzenia oba zaznacz i powinno byc AUX, WAVE i Stereo MIX wszystkie WYLACZ i powiedz czy zadzialalo. Mialem podobny problem na Teamspeaku kiedys.

 

Jakbys sie zdecydowal na dzwiekowa to polecam od siebie Asus XONAR DG, 120zl, a roznica miedzy ta karta a integra jest mozesz mi uwierzyc bardzo duza. Opcjonalnie mozesz jeszcze pomyslec nad Audigy 2 ZS ale to juz uzywane tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, ale niestety nic z tego. Cały czas mam wyłączone zarówno jedno jak i drugie :( Może będę musiał się zastanowić nad dodatkową kartą dźwiękową.

tc5u58lyx778.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...