Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Gordon Lameman

nowa wersja mobilna

Rekomendowane odpowiedzi

Przydałaby się możliwość przejścia do pierwszego nieprzeczytanego postu.

Przecież jest. Ikonka z lewej strony tematu do tego służy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy zmiana kolorystyki na ciemną w wersji mobilnej? AMOLEDy i białe forum to się nie gra dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy zmiana kolorystyki na ciemną w wersji mobilnej? AMOLEDy i białe forum to się nie gra dobrze.

O to samo chciałem się zapytać. Tyle sprzętu na amoledach, wpadałoby dodać tę prostą funkcję czarnego tła. Zresztą, o to samo pytaliśmy przy okazji wprowadzania nowego layoutu na głównej lata temu i nic z tego nie wyszło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam być szczery, to z wersji klasycznej znacznie wygodniej mi się korzysta na smartfonie niż z tej wersji mobilnej. A brak przeskakiwania do ostatniej strony tematu całkowicie przekreśliło używanie wersji mobilnej. Otwierasz sobie temat gdzie jest np kilkaset stron i przeskakuj sobie po jednej na ostatnią stronę. No po prostu "super". :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dthlfwp

Wezcie dodajcie przeskakiwanie do ostatniej strony albo wywalcie ta wersje mobilna, bo musze co chwile kilkac na "przejdź do w. klasycznej".

A najlepiej dodajcie tapatalka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Zamiast kombinować z jakimiś niedorobionymi wersjami mobilnymi strony, lepiej dodaliby Tapatalka. Byłoby to najlepszym i najwygodniejszym wyjściem na urządzeniach mobilnych. Jestem jak najbardziej za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak po minucie wróciłem do full wersji. Na 5" ekranie komfort przeglądania pełnej wersji forum jest zadowalający. :)

 

Kwestia gustu, mnie na SGS 3 szlag trafiał, głównie ze względu na ilość danych do załadowania na jednej stronie forum. Wersja mobilna jest znacznie lżejsza, i szybciej mi się ładuje.

 

Dokładnie. Zamiast kombinować z jakimiś niedorobionymi wersjami mobilnymi strony, lepiej dodaliby Tapatalka. Byłoby to najlepszym i najwygodniejszym wyjściem na urządzeniach mobilnych. Jestem jak najbardziej za.

 

A Tapatalk przypadkiem nie ma wyłączonej opcji wyświetlania reklam? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ na podstawie tego, co niedawno napisał Piła (w komciach do newsa o upgrade), tapatalka nie będzie, bo jest za mało użytkowników tej platformy :E

Za mało użytkowników platformy :cassetete: ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.)Ta strzałka w headerze powinna odnosić do działu a nie głównej.

2.)W profilu klasa left/right u mnie całkowicie nie działa F5 było robione

<div id="profile_overview" class="left">
<div id="main_profile_body" class="right">

skoro już to na ID to mozna by floaty wstawić w środek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko się tego używa na Note :kwasny:

 

Dobrze, że mam dość duzy ekran, więc wolę wersję klasyczną/nie mobilną.

 

Dodajcie Tapatalka.

 

I tak, na Amoledach to kijowo wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzimy to przeskakiwanie do ostatniej wypowiedzi!

I co? Kiedy to będzie rozwiązane? Bo nadal tak mam też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nic się nie zmieniło! I profil mi w połowie wyświetla tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dthlfwp

Wezcie dodajcie przeskakiwanie do ostatniej strony albo wywalcie ta wersje mobilna, bo musze co chwile kilkac na "przejdź do w. klasycznej".

A najlepiej dodajcie tapatalka.

Jak macie z tym problem to chociaż wylaczcie domyślne ustawienie na widok klasyczny a nie mobilny, bo co chwile musze zjezdzac na dol i przestawiać.

Niby największe forum pc w Polsce, a administracja je kompletnie olewa. Raz na piec lat wprowadza nowość typu niedorobiona skorka mobilna i mysla ze jest ok.

 

Tak samo od kiedy wprowadziliście mobilny wygląd strony glownej pclaba, to nie naprawiliscie tego ze nie można edytować swoich wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie sa wiadomosci, nie ma.Jak mozna o tak podstawowej rzeczy zapomniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeskakiwanie do ostatniej strony działa, ale dopiero za drugim razem, jak się kliknie ikonkę po lewej. Dziwny objaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dthlfwp

macie zamiar coś z tym zrobić, czy już sobie odhaczyliście punkcik "wersja mobilna" i to by było na tyle? Wyłączcie chociaż domyślne ustawianie wersji mobilnej, kto będzie chciał (ciekawe czy jest ktoś taki) to sobie przełączy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś pracuje nad sugestiami? :-) poprawienie tej strzałki to chyba nie taki duży problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja mobilna, zrobiona fuszerka, od innego zagranicznego forum z którego korzystam z wersji mobile, powinniście się uczyć, tam wszytko działa na tip-top.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dthlfwp

minęły 2 mies. i zero odzewu, administracja tego forum to porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nadal nie przewijanie do ostatniej strony a tak forum długo buforuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dthlfwp

Niektóre strony nie są jeszcze do końca ostylowane - w najbliższych dniach brakujące style zostaną dodane.

Co do braków funkcjonalności - piszcie, poprawimy. :)

 

 

 

Pozdrawiam.

Na ch## piszesz ze poprawicie jak nie poprawicie? Dodajcie w koncu chociaz przeskakiwanie do ostatniej strony zeby bylo to uzywalne lub ogarnijcie tapatalka, bo temat juz wisi od lat.

 

Niektóre strony nie są jeszcze do końca ostylowane - w najbliższych dniach brakujące style zostaną dodane.

Co do braków funkcjonalności - piszcie, poprawimy. :)

 

 

 

Pozdrawiam.

Na ch## piszesz ze poprawicie jak nie poprawicie? Dodajcie w koncu chociaz przeskakiwanie do ostatniej strony zeby bylo to uzywalne lub ogarnijcie tapatalka, bo temat juz wisi od lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dthlfwp

Niektóre strony nie są jeszcze do końca ostylowane - w najbliższych dniach brakujące style zostaną dodane.

Co do braków funkcjonalności - piszcie, poprawimy. :)

 

 

 

Pozdrawiam.

aha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przypomnę inny dowcip z brodą:

 

- uwago co do działania forum wpisujcie do trackera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeskakiwanie do ostatniej strony działa, ale dopiero za drugim razem, jak się kliknie ikonkę po lewej. Dziwny objaw.

Mnie to w ogóle nie działa, dlatego nie korzystam z wersji mobilnej. Poza tym brakuje mi opcji zwijania subforów (chyba, że nie zauważyłem takowej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...