Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Gordon Lameman

nowa wersja mobilna

Rekomendowane odpowiedzi

Nie działają komentarze, to znaczy nie otwierają się. Sprawdzane na kilku telefonach jako zalogowany i nie zalogowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że tylko ja mam kłopot z komentarzami... Generalnie patrząc na żenujący, iście onetowski poziom większości z nich to powinienem podziękować. Niestety nie działają mi również zakładki w artykułach, a to już jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dthlfwp

(...)

Co do braków funkcjonalności - piszcie, poprawimy. :)

(...)

a co z tym?

Chociaż to przejście do ostatniej strony wątku, to chyba najbardziej brakująca rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic, ale nie powiem nic więcej :)

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest problem obu wersji. Mobilny Google Chrome nie pozwola na szybką odpowiedź po włączeniu kompresji danych. Od razu wywala do głównej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że na Prima Aprilis ogarniecie temat mobilny - w końcu recenzje tabletów i smartfonów pojawiają się częściej niż jakieś poważne tematycznie zestawienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic czyli będzie tak jak z tapatalkiem, nowymi serwerami, nowym silnikiem forum i masą innych rzeczy :lol2:

 

http://forum.pclab.pl/topic/578842-Tapatalk-na-naszym-forum/page__view__findpost__p__13873487

Jesteśmy na ukończeniu prac jeśli chodzi o nowe serwery. Zostało jeszcze kilka rzeczy do zestawieniu w środowisku i będziemy migrować.

Co do upgrade-u forum i pozostałych rzeczy naprawdę nie chcę podawać terminów, bo one nie są ode mnie zależne. Mogę powiedzieć tylko tyle, że upgrade forum nie jest tylko pomysłem sprzed lat, a jest zaplanowany.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,5 roku temu o ile wiem też był zaplanowany z tego co focus mówił także wybacz ale do waszych wypowiedzi odnośnie przyszłości forum podchodzę z ogromnym dystansem ;) W skrócie, jak zobaczę to uwierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo za ostatnią reklamę na głównej. Co będzie następne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka reklama?

 

Tak swoją drogą to strzałka cofania nie przekierowuje do działu tylko do głównej strony forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy coś się w tej materii zmieniło? Jak cofnąć się z tematu do działu forum a nie strony głównej forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy na ukończeniu prac jeśli chodzi o nowe serwery. Zostało jeszcze kilka rzeczy do zestawieniu w środowisku i będziemy migrować.

Co do upgrade-u forum i pozostałych rzeczy naprawdę nie chcę podawać terminów, bo one nie są ode mnie zależne. Mogę powiedzieć tylko tyle, że upgrade forum nie jest tylko pomysłem sprzed lat, a jest zaplanowany.

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Od powyższej informacji od maly_szcz minął już rok. Chciałem więc tak z ciekawości zapytać co z tymi planami, czy ten upgrade forum już był a tylko ja go przegapiłem? A może macie plany 5-letnie, jak w PRL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też niestety korzystam ze zwykłej komputerowej jak chcę coś na szajsfonie w metrze przeczytać z pclaba. Dla mnie porażką jest brak łatwego wyboru strony. Sorry, ale tutaj tematy potrafią mieć grubo ponad tysiąc stron, jak np. temat o pascalach w kartach graficznych. I co, mam jechać strona po stronie, jeśli chcę coś sprawdzić na stronie 938? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od powyższej informacji od maly_szcz minął już rok. Chciałem więc tak z ciekawości zapytać co z tymi planami, czy ten upgrade forum już był a tylko ja go przegapiłem? A może macie plany 5-letnie, jak w PRL?

Nie licz na żadne zmiany. No chyba, że się zepsuje coś ważnego np. licznik kliknięć w reklamy :E Administracja z moderacją nie rozmawia a co dopiero z forumowiczami... Nie uwierzę w żadne deklaracje. Niektóre obietnice kurzą się od bez mała dekady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Halwiefal

Tylko dlaczego wcześniej, przy wprowadzeniu wersji mobilnej, proszono o zgłaszanie uwag? Przecież to pokaz niesamowitego braku szacunku dla użytkowników tego forum, którzy tracili swój czas i rozpisywali się w tym temacie po zaproszeniu przez administrację, po czym zostali olani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego wcześniej, przy wprowadzeniu wersji mobilnej, proszono o zgłaszanie uwag? Przecież to pokaz niesamowitego braku szacunku dla użytkowników tego forum, którzy tracili swój czas i rozpisywali się w tym temacie po zaproszeniu przez administrację, po czym zostali olani.

Tak władze serwisu działają od lat. Niezdecydowanie; kalkulacja, która przestała się zgadzać; inne pomysły lub priorytety; okłamywanie samych siebie. Trudno powiedzieć i pewnie nigdy już się nie dowiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że hę? Prędzej w totolotka wygram :E

Stary żart z artykułu o dźwiękówkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...