Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rawison

Mocny telefon do 1200 zł min 5,5 cala?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Poszukuję telefonu mocnego do gier, osiągającego dużą ilość punktów w testach benchmarkowych, chcę mieć pewność że jeszcze trochę posłuży tak aby po krótkim czasie nie dławił się z nowszymi grami itp...Lubię duże telefony minimum jak dla mnie teraz to jest 5,5 cala. Nie chcę też żadnych chińczyków. Jeżeli telefon w tej cenie będzie używany to warunkiem jest opcja w której znajdę jakieś modele na allegro w stanie idealnym (bez najmniejszych rys itp) i z gwarancją. Chciałbym żeby posiadał aparat minimum te 10 mpx. Żeby nie było że idę na łatwiznę sam wytypowałem kilka modeli. Poszukuje czegoś co pasuje do mojego opisu bądź jakiś model który nie został tu napisany:

 

-Samsung Galaxy note 3- jak dla mnie bardzo dobry telefon, spełnia wszystkie moje warunki. Tylko problemem może być znalezienie jakiegoś w idealnym stanie z gwarancją za tą cenę.

 

-Sony Xperia Z ultra- Podoba mi się jej wielkość, minusami są słaby aparat i trochę starszy z tego co się orientuję procesor, nie wiem też jak będzie sprawował się ten układ graficzny na dłużą metę, no i brak diody doświetlającej.

 

-LG G3- Podoba mi się, jednak słyszałem że to zagęszczenie pixeli może zabijać jego wydajność i użytkową ilość ram dodając do tego jego nakładkę.

 

-Sony xperia z2- telefon jest nieco mniejszy niż mój standard 5,5 cala, jednak jestem skory go kupić gdyż posiada 3 gb ram, dobry aparat no i mocny procesor. Tylko z jedną rzeczą mam problem, czytałem opinie sporej ilości osób o tym że telefon może samoczynnie pęknąć, co jest dla mnie nie dopuszczalne gdyż wszystkie telefony które użytkuję są starannie zabezpieczone tak aby nie było najmniejszych rysek, nie chcę by coś mu się stało nie z mojej winy. Do tego słyszałem że dodatkowym czynnikiem do pęknięcia może być to że telefon ostro się nagrzewa pod tą szybą.

 

 

Dziękuję za każdą radę, podpowiedź lub jakąś inną propozycję telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z2. Nie ma takiej aplikacji która chyba na tym nie pójdzie. Jedyna wada - grzeje się. Samoczynne pekanie? Podobno z gorąca ale to chyba trochę mit. telefonu póki co nie rozgrzałem bardziej niż do 55*C - powyżej zwyczajnie parzy i nie da sie utrzymać w dłoniach.

 

rozmiar ekranu wynagrodzi Ci piękna rozdzielczość i podświetlenie. Zdjęcia tez niczego sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z2. Nie ma takiej aplikacji która chyba na tym nie pójdzie. Jedyna wada - grzeje się. Samoczynne pekanie? Podobno z gorąca ale to chyba trochę mit. telefonu póki co nie rozgrzałem bardziej niż do 55*C - powyżej zwyczajnie parzy i nie da sie utrzymać w dłoniach.

 

rozmiar ekranu wynagrodzi Ci piękna rozdzielczość i podświetlenie. Zdjęcia tez niczego sobie.

 

Dziękuję za szybką odpowiedź, skoro jesteś posiadaczem.. Możesz powiedzieć ile ramu zabiera system bez żadnej uruchomionej aplikacji z tych 3 gb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz mocno przeciętnego aparatu wymagania spełnia Asus Zenfone 2.

http://www.gsmarena....review-1240.php

 

OnePlus One też jest dobrym wyborem w tej cenie, na żywo robi doskonałe wrażenie - dużo lepsze niż Z2.

 

Tylko że z tego co widzę praktycznie oba te telefony są zbyt drogie jak na moją maksymalną kwotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbardziej wypasionej wersji, tylko minimalnie (ewentualne koszty przesyłki). Sklep Asusa we Francji: http://eshop.asus.co...nfone-2-ze551ml

OnePlus faktycznie trochę podrożał.

 

Nie chcę zamawiać telefonu z zagranicy, po pierwsze problemy z gwarancją w innym kraju, po drugie długo się czeka za takim telefonem, a po trzecie jak dla mnie zawsze istnieje większe ryzyko że coś się stanie podczas transportu itp.Raz miałem zte z Chin i gdy ekran zaczął migać telefon był już praktycznie bezużyteczny bo wysyłka do Chin kosztowała tyle co on sam, dlatego nie mam już zaufania do tego typu rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź Meizu mx4. Moja kobieta posiada i naprawdę zrobił na mnie mega wrażenie. (a mam wstręt do 'chińczyków') :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź Meizu mx4. Moja kobieta posiada i naprawdę zrobił na mnie mega wrażenie. (a mam wstręt do 'chińczyków') :E

 

 

Widziałem go, pod względem specyfikacji jest potężny, ale też boję się chińczyków, no i widziałem jak ktoś na yt grał sobie w jedną z gier i ten telefon przycinał wiem że to nie wina specyfikacji a raczej optymalizacji pod ten telefon który powiedzmy sobie nie jest tak popularny jak telefony marek powszechnych w europie typu Samsung czy LG, dlatego trochę się obawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem jeszcze aby smartfon był potężny :E

Brał bym galaxy Note 3 pod gry bd ciut lepszy niż lg G3

Ew jak nie znajdziesz nic to ten LG czy Z2 ci zostaje a i tak każdy smartfon jak sie nagrzeje mocno bd spowalnial w grach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam HTC One e8, co htc to htc, żadne szajsungi, eldżi czy inny brzydki badziew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Polecam HTC One e8, co htc to htc, żadne szajsungi, eldżi czy inny brzydki badziew."

Kiepska ta twoja opinia bo design to jest kwestia gustu

A LG czy samasung to żaden badziew ... To jedne z najlepszych producentów smartfonów na świecie wiesz ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam HTC One e8, co htc to htc, żadne szajsungi, eldżi czy inny brzydki badziew.

 

 

Jak za moją dopuszczalną kwotę to tylko by mógł być używany, ale i tak jest dla mnie za mały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ZTE Nubia od 6mies i nie mam uwag. Robi swietne zdjecia, kosztowal o polowe mniej niz znanej marki a bebechy ma takie same.

Dziala plynie i szybko oraz ma wszystko co inne tel, po co przeplacac. Jak cos za 1200zl mozna miec zamiast 2100zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj nazwę modelu tego zte

Bo ciekawi mnie czy realnie on jest aż 2x tańszy niż inne flagowe modele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huawei P8 Lite - 8 rdzeni za 1000 zł. ( nie mylić ze zwykłym p8. za 2000 zł. )

P8 lite za dokładnie 950 zl robi 50 tys w teście atutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo Meizu MX4 robi troszkę więcej niż Note 4, tyle, że ma dużo lepszy ekran od Huawei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...