Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Risado

Problem z Superlux HD669

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio w słuchawkach zauważyłem, że z tyłu muszli wystaje kawałek jakiegoś szarego materiału (coś w stylu pianki), dokładnie to miejsce http://zapodaj.net/2e7435854ddb6.jpg.html Czy to w niczym nie przeszkadza i czy można coś z tym zrobić? Nie chcę tracić gwarancji, raczej też nie odeślę, bo pod ręką mam tylko philipsy z biedronki za 30 zł.

 

I żeby nie tworzyć kolejnego tematu - czy opłaca się brać tą kartę do tych słuchawek? http://allegro.pl/sound-blaster-x-fi-xtreme-gamer-sb0770-i5289576328.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było kupić coś porządnego, np. beats by dr dre a nie jakieś chińskie marne podróby dobrych słuchawek... Albo jak do gier to coś od roccat/steelseries, ja bym te sprzedala i kupila beats bo naprawde warto. Te superluxy strasznie slaba srednice maja i reszta tez nie powala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie ograniczeni ludzie mogą polecać Beatsy, Steelseriesa, Roccata, Razera i inne tego typu gówna :)

 

PS. Beats są nawet niezłe, ale dopiero wersja 2.0, z tym, że cena to złodziejstwo :)

 

Co do HD669, jeśli nie przeszkadza to w niczym, bo bym się tym nie przejmował. Jeśli masz gwarancję to je oddaj i tyle, jeśli nie chce Ci się czekać, to sam je rozkręć i sprawdź, o co biega :) W końcu to słuchawki za raptem 120zł, jednak grają już całkiem nieźle.

 

PS. Ograniczeni w sensie audio, żeby ktoś nie pomyślał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie ograniczeni ludzie mogą polecać Beatsy, Steelseriesa, Roccata, Razera i inne tego typu gówna :)

Albo trolle z multikontami.

 

Ja bym się nie przejmował tym elementem. A jak przeszkadza, to rozkręć i poukładaj na miejscu. Karta jest okej - tylko zauważ, że sprzedający na aukcji nie wspomniał, jak działa karta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było kupić coś porządnego, np. beats by dr dre a nie jakieś chińskie marne podróby dobrych słuchawek... Albo jak do gier to coś od roccat/steelseries, ja bym te sprzedala i kupila beats bo naprawde warto. Te superluxy strasznie slaba srednice maja i reszta tez nie powala.

 

to są porządne ? dr dre to tylko rozsławiona firma którą każdy zna nie z mega słuchawek tylko słabego szajsu który powinien kosztować 30 zł a nie 300+ także podałeś tylko takie firmy które są popularne drogie a jakość dźwięku nie powala.

 

I akurat posiadam superlux HD681 evo i jestem bardzo zadowolony

 

 

 

 

To jest jak z dobrą whiskey tylko Ci co się znają to wiedzą że jest dużo rodzai whiskey o różnych nutach smakowych które są czasem tańsze od popularnych a smakują lepiej od nich a gimby by polecały tylko np Jacka Danielsa bo jest sławną firmą i kosztuje 100 zł to musi być najlepszy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...