Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dexter07

[Zamknięty]Lenovo y50 z czystym WIN8 oraz OKR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zakupiłem laptopa Lenovo y50-70. Sprzęt z drugiej ręki posiadający system Windows 8 z mnóstwem niepotrzebnych programów. Chciałbym zainstalować na laptopie Windowsa 8.1 wraz ze sterownikami (bez zbędnych programów) i zrobić OneKey Recovery aby przycisk do tego stworzony działał. Moje poszukiwania w internecie odkryły że można zrobić partycje programem OneKey Rescue Engineering 7 DVD i po instalacji systemu kopie zapasową. Niestety działa to z Windowsem 7. Jest ktoś w stanie rozwiązać ten problem?

Posiadam na komputerze siedem partycji:

1.Partycja odzyskiwnia - 1000MB

2. Partycja systemowa EFI - 260MB

3. Partycja OEM - 1000MB

4. Partycja odzyskiwania - 13,98MB

5. D: Partcja podstawowa - 25GB

6. F: Partycja podstawowa 214,84GB

7. C: Rozruch, plik stronicowania, zrzut awaryjny, partycja podstawowa)

Niestety nie jstem w stanie określić czy od poczatku było tyle partycji czy poprzedni właściciel sam sobie podzielił.

 

Ja chciałem podzielić dysk na ok 250GB na partycje systemową © i reszte na dane (D). Jest ktoś w stanie pomóc jak tego dokonać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...