Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kaka_07

[Zamknięty]MSI GTX970

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, na sprzedaż Karta graficzna MSI GTX 970 GAMING 4096 MB DDR5. Karta kupiona pod koniec stycznia w komutroniku (jest faktura zakupu). Możliwe allegro, ale wolałbym załatwić wszystko przez forum. Karta działa i wygląda jak nowa, mało używana, cewki nie piszczą, bynajmniej tego nie zauważyłem. Powód sprzedaży - kupiłem GTX960. Kupiłem dzisiaj, więc karte sprzedam dopiero jak 960 odbiorę z salonu (pewnie w poniedziałek lub wtorek)

 

Cena - 1450 z KW allegro, 1430 poza allegro. Zdjęcia dodam, jak odbiorę GTX-a 960

 

@muffin118 - do tej karty za 1zł był taka mysz: Mój link Nadal twierdzisz że to kiepska promocja ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz powiedzieć jaki jest powód przesiadki z 970 na 960?

 

Btw: gdzie byłby możliwy odbiór osobisty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszedłem do pracy i nie mam czasu na granie ogólnie :kwasny: GTX960 w zupełnosci mi wystarczy na granie po po pare h co jakis czas. 960 kupiłem dzisiaj tylko dlatego że była promocja. Za 889 kupiłem asusa, do tego oczywiscie klucz do wieśka i myszka asus strix za 1zł :E O promocji przeczytałem w jednym z wątków na forum i jakims fartem kupiłem chyba ostatnią sztuke z tej promocji, bo teraz są niedpstepne te karty. Na razie poczekam na odbiór, może mi myszki nie dadzą, to kiepski interes, bo 960 niestety nie jest warta 900zł. A tak myche i kod sprzedam i bedzie kosztowac około 700zł. A to juz bardzo dobra cena jak za ta karte. Promocja była w komputroniku. Odbiór osobisty mozliwy w okolicach Sandomierza, Staszowa, Połańca, Tarnobrzega. Ja tak pośrodku tych czterech miast mieszkam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe 10 zł taniej niż w morele. Interes życia z tą promocją :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...