Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

reosgt2

Płyta pod intel core i5 4460

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, nie za bardzo się znam na częściach w komputerze i chciałem się was spytać czy ta płyta główna jest dobra do procesora intel core i5 4460 ASRock FM2A55M, jeżeli można chciałbym się też zapytać czy karta graficzna też jest dobra AMD Radeon 7700 HD Series

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Radeon 7700 HD Series"

Czyli 7730, 7750, 7770, czy 7790?

 

Płyta pod procesory amd... Szukaj czegoś pod socket 1150 i przede wszystkim podaj budżet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://scr.hu/30xr/bwms9 (nie wiem czy mogę dawać link do ss jeżeli nie to proszę o poinformowanie mnie) płyta główna gdzieś do 300zł 2 sloty na RAM wystarczą oczywiście im tańsza tym lepiej dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny screen :thumbup: Powiedział mi dokładnie tyle co Tobie. Zamiast strzępić informacje pokaż całe okno gpu-z, z tego już powinno się dać coś ustalić.

 

A masz jakieś wymagania co do płyty, czy po prostu chcesz oszczędzić ile tylko się da? Bo tego i5 to każda płyta uciągnie, np. msi h81m-p33. Dopłata zwykle oznacza więcej usb i innych złącz, gniazd pci (express), więcej gniazd na pamięci (najtańszy chipset h81 w praktyce wspiera tylko dwa), lepszy zintegrowany dźwięk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za dużych wymagań nie mam, ale chciałbym mieć po prostu z 4 wejścia usb jeżeli chodzi o dźwięk to jak najlepszy bo to mi się naprawdę przyda ;] http://scr.hu/30xr/q3h7l i chciałbym wiedzieć czy jakbym wsadził procek do aktualnej płyty to by mogło się coś stać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tym, więc się pytam ^^ dzięki za odpowiedź jaką płyte kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...