Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

NiemcyMnieBija

Acer Aspire E1-522

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jako, że w temacie laptopów jestem zupełnie ciemny to proszę o pomoc tutaj.

 

 

Dostałem na parę dni tego laptopa, tak było pierwotnie ale okazało się że zostanie u mnie trochę dłużej. Nigdy nie miałem laptopa więc pomyślałem sobie wypadałoby w coś pograć na nim :E

 

Jakiego pokroju gry odpalę na tym laptopie? Jeśli jest taka możliwość to proszę o konkretne odpowiedzi typu: "Odpalisz na tym wszystko poza nowościami takimi jak XYZ" lub "Ten laptop to śmieć, pograsz maks w gothica i morrowinda".

 

I jeśli ktoś jest w stanie określić to co to w ogóle za laptop? Nie jest mój, więc możecie pisać zupełnie szczerze, nie pogniewam się. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są modele na dwóch podobnych procesorach - a4-5000 oraz e2-3800. Niewiele różnią się taktowaniami, pierwszy nieznacznie lepszy. Oba to konstrukcje 4-rdzeniowe, tworzone raczej z myślą o netbookach niż pełnowymiarowych laptopach. Tutaj masz ogólny zarys jak bardzo "wybitny" w tych procesorach jest zintegrowany układ gpu.

 

Generalnie sprzęt do neta i pracy biurowej. Ale uszy do góry - zawsze mogłeś trafić na gorszy, dwurdzeniowy odpowiednik takiego procesora ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograsz dosłownie tylko w stare gry. Nowszych, na przykład gier z roku 2008 lub nowszych nawet nie ma co instalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...