Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Center

Xperia E4 czy LG g2 mini

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Kupuje telefon, niedrogi, głównie do dzwonienia, smsowania i internetu, ma zastąpić starego już SGS'a. Mam do wyboru dwa nowe telefony Sony Xperia E4 i LG G2 mini, oba za 450zł. Ewentualnie jeszcze używany Nexus 4 za 480zł. Co byście polecili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na E4 nawet nie patrz. Kicha straszna.

Nie dziwie się, ze dział mobilny Sony ma takie problemy, skoro produkuje się wynalazki pokroju xperii E4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na E4 nawet nie patrz. Kicha straszna.

Nie dziwie się, ze dział mobilny Sony ma takie problemy, skoro produkuje się wynalazki pokroju xperii E4.

 

Wynalazki? Mógłbyś rozwinąć myśl? :)

 

Tak poza tym, sporo osób chwali sobie ten telefon, tak samo i sporo chwali LG G2 mini. Mimo wszystko ciężko o wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wrzuce dwa grosze. Miałem LG G2 Mini i miałem w nim problem z karta SIM i SD. Problem polegal na tym, ze telefon sporadycznie pokazywal mimo dzialania i wczesniej wszystko OK, ze nie ma akrty Sim. Musialem go restartowac, a czasem wyjmowac i wkladac karte sim. Co do karty SD nie odczytywal jej. LG G3 i obecny HTC z sygnaturki taki rzeczy nie robia. Nie wiem czy ferelna sztuke mialem czy co, ale to mnie w tym najbardziej wnerwialo. Ekran znosny, ale plynnosc nakladki LG na androida w tym telefoniku miala wiele do zyczenia. Czeste klatkowanie, zacinanie sie w trakcie odpalania aplikacji. Jak komus to nie przeszkadza to ogolnie telefonik clakiem calkiem. Chociaz ja bym pomyslal nad takim: http://www.ceneo.pl/29800774#mh=r3R0NmOG79003htckSk-C0_JFcwCqm7H7WHV4CEkyhOQpTqy6UiFSbXyevakGwlWKBJuMfeKTUx8ZJS-9fnIMGjeM9YGqbugDgnO6PMqP8Q9LrUepgQd7MVVGLN1v1LkAu-PCNdYGbIhEMt6zPeq7Htm82kuyIRKuMojNRhC-4-p1_OUCzcyMFggJ1x41bb-Alx1v5MdnHAeTPnU0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynalazki? Mógłbyś rozwinąć myśl? :)

Marnej jakości obudowa, z której bardzo szybko odpadają/odklejają się napisy SONY. U mnie, po ok miesiącu czasu, zostało ONY. Nie muszę chyba mówić, jak to wygląda? Dalej - rysy powstają chyba od kontaktu z powietrzem.

Ekran - bardzo przeciętny. Szkło wyjątkowo chętnie zbiera odciski, refleksuje okropnie. Jest ciemny, słabe kąty.

Zastosowanie SoC od Mediateka to też zawsze minus. Jakaś developerka z piwnicy, CyanogenMody kompletnie odpadają. Zostajesz na łasce i nie łasce producenta, no i MediaTeka. A to znaczący minus, bo po około miesiącu zaczynają wyłazić babole w oprogramowaniu. Najbardziej wkurzająca jest głupiejąca klawiatura, na którą fixa nie znalazłem. Ktoś gdzieś polecał instalować zewnętrzną - nic nie dało.

 

Naprawdę, telefon słabiutki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Smilehunter

Napisz co sie dzieje z tą klawiaturą? Bo może tak samo jest w LG :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...