Skocz do zawartości
brainq

Dirt Rally

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowsza odsłona serii Dirt od studia Codemasters ponownie stawia na symulację rajdów. Produkcja - Dirt Rally - zadebiutowała dzisiaj w programie Early Access na Steamie.

 

Cenę ustalono obecnie na 27 euro (ok. 108 zł). Po 4 maja kwota wzrośnie do 30 euro (ok. 120 zł).

 

Deweloperzy zapewniają, że rozpoczynają w ten sposób prace nad nową częścią cyklu, stawiając tym razem na dużo większy realizm. Na początek otrzymamy 17 samochodów na 36 trasach w trzech krajach: Walii, Monte Carlo i Akropolu.

 

Model jazdy jest dużo bardziej skomplikowany niż w poprzednich odsłonach serii Dirt. Zrezygnowano także z możliwości przewijania czasu, by postawić na realizm. Uszkodzenia auta naprawimy pomiędzy odcinkami specjalnymi, ale jedynie w ograniczonym oknie czasu, w zależności od liczby inżynierów w zespole. Również trasy wzorowane są na odpowiednikach z prawdziwego świata.

 

Codemasters zapewnia, że w Dirt Rally nie uświadczymy płatności cyfrowych, a kolejne aktualizacje dostępne będą za darmo. W maju otrzymamy kolejne tory i auta, a w czerwcu odwiedzimy Niemcy.

 

Obecnie nie poinformowano o planach na wersje konsolowe, ale twórcy przyznali w rozmowie z Eurogamerem, że nie wykluczają konwersji w przyszłości - możliwe, że już jako Dirt 4.

 

 

 

Link do zakupu tej gry

 

OMG nie wierzę własnym oczom :o, pół wieku na to czekałem.

 

Jakie to ma wymagania sprzętowe?? bo bym kupił razem z killing floor2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:o :o :o

 

Jeżeli na prawdę celują w symulacje a nie coś pomiędzy, gdzie przeważnie jest więcej z arcade, to biorę nawet dzisiaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łooo Matko :D Jaram sie :thumbup:

 

Oto wymagania:

 

Minimalna konfiguracja:

System operacyjny: Windows Vista/7/8,

Procesor: AMD Athlon X2 lub Intel Core 2 Duo taktowane zegarem 2,4 GHz,

Pamięć RAM: 4 GB,

Karta graficzna: ATI Radeon HD5450 lub Nvidia GeForce GT430 z 1 GB pamięci,

Dysk twardy: 35 GB wolnego miejsca.

 

Zalecana konfiguracja:

System operacyjny: Windows Vista/7/8,

Procesor: AMD FX-8150 lub Intel Core i5 4670K,

Pamięć RAM: 8 GB,

Karta graficzna: AMD Radeon R9 290 lub Nvidia GeForce GTX 780,

Dysk twardy: 35 GB wolnego miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEZUS MARIAN! :o

acb.jpg

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kogo to jest "wczesny dostęp", dla tych co kupili ?

Edytowane przez KILLER289

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kogo to jest "wczesny dostęp", dla tych co kupili ?

A dla kogo? Dla tych, co nie kupili?

To właściwie rodzaj pre-ordera, tylko zamiast czekać na pełną wersję, masz możliwość przetestowania wczesnego (aktualizowanego co jakiś czas) builda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co najważniejsze: każda osoba (nawet taka co nie ma gry) możę przeglądać forum Dirta i samemu zobaczyć z jakimi problemami się gra boryka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"It's really difficult, and I mean it's VERY hard".

 

Czas kupić G25 :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i chcailem napisać ze te patrząc na gampelay te trasy wyglądają jak prawdziwe rajdowe a nie ma szerokość 1 km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak se gadali przy tym filmiku jakby to drugi RBR rally miał być. Mam taką nadzieję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no poprostu mega zaskoczenie, zapowiada się niczym prawdziwy colin 2 :D

 

 

Dla mnie bobma, sporo czasu nie było żadnego symarcade na szutrze, już widzę to spinanie jak os nie wyjdzie w fińskim wąskim lesie :thumbup:

Edytowane przez zozolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem 2 streamy i must not buy... :E Nie stac mnie nie stac mnie

 

oGIDk.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika coś słaba a wymagania duże. To znowu silnik EGO czy jakiś nowy? Korci zakup ale wydawać 120zł za kota w worku to dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika coś słaba a wymagania duże. To znowu silnik EGO czy jakiś nowy? Korci zakup ale wydawać 120zł za kota w worku to dużo.

Na starym silniku jest, fizykę jazdy napisali od nowa, graficznie to jest dalej old gen i nie różni się tak wiele od Dirta 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że to nie będzie hardkore-maniac-g27only-community-freak-rallygame...

Ale Codies chyab chce na tym zarobić jakiś konkretny hajs, wiec na 90% nie będzie. OBY.

(nie, nie mam nić przeciwko by bez asyst takie było - kto chce, niech tak gra)

 

No i witajmy w erze płatnych betatestów - nawet Codies to robi...

 

No i takie niskie minimalne? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla kogo? Dla tych, co nie kupili?

To właściwie rodzaj pre-ordera, tylko zamiast czekać na pełną wersję, masz możliwość przetestowania wczesnego (aktualizowanego co jakiś czas) builda, bez gwarancji że gra faktycznie kiedykolwiek się ukaże

 

Fix'd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że to nie będzie hardkore-maniac-g27only-community-freak-rallygame...

Ale Codies chyab chce na tym zarobić jakiś konkretny hajs, wiec na 90% nie będzie. OBY.

(nie, nie mam nić przeciwko by bez asyst takie było - kto chce, niech tak gra)

 

No i witajmy w erze płatnych betatestów - nawet Codies to robi...

 

No i takie niskie minimalne? :o

Polecam obejrzeć materiał ode mnie

wyjaśni się trudność jazdy, wymagania i cała reszta rzecz. Obecnie asysty są tylko takie jak w prawdziwym aucie, model jazdy też jest mocno symulatorowy i bardzo mało arcadowy jak w dircie 3. Osobiście nie grałem, ale czytam opinie z różnych miejsc i jedno jest pewne - gra jest trudna i realistyczna, nie można do niej podchodzić jakby to był Dirt 4

 

Brak multi szkoda :thumbdown:

Early access, a że rally cross ma się pojawić to nie jest wykluczone że będzie multi, no chyba że Codemasters już to potwierdziło

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i takie niskie minimalne? :o

 

To pewnie tylko po to żeby grę odpalić w 800x600, zalecane pewnie do 1080p ze wszystkim max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pulpit - to straszliwa, straszliwa lipa. Ale liczę, że pójdą po rozum do głowy.

Oczywiście nie oczekiwałem nigdy tkaiego arcadeowego gówna jak DiRT 2 i 3, ba , oczekiwałem czegoś poważniejszego niż DiRT 1, ale jak to ma być drugi Rysiek, to ja wysiadam...

 

W ogóle na rynku skrajności, kiedyś same gówniane Arcade, teraz Cdies robię jakieś trusymlacje,nawet Milestone z Loebem się odgraża - moze chociaż im nie wyjdzie :E (trusymulacja, a nie że gra im całkiem nie wyjdzie, jak MotoGP 14 i fatalne Ride)

 

Niemniej przyznać trzeba - trasy jak nie u Codies. Także pod względem wyglądy-projektu i głębi. Grecja i Monte Carlo genialne.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale liczę, że pójdą po rozum do głowy.

Przecież poszli po rozum do głowy i zrobili symulator na który fani ścigałek czekali, jak chcesz arcadówek to ten...chyba nowy need for speed wyszedł :E Do FromSoftware też pisałeś żeby Dark Souls 2 uprościli, bo Dark Salt trudne było? Codemasters określiło target i ich target jest wniebowzięty, nie powiedzieli że to duchowy spadkobierca Dirta 3. Nie mogą użyć Colin McRae z oczywistych względów, nie ma w sumie kogo teraz użyć (Robet Kubica :E) to używają coś co mają i pomoże troche rozreklamować czyli Dirt

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...