Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jan5

[Zamknięty]kupię Samsung Galaxy Note 3

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię telefon wymieniony w tytule. Interesują mnie niezniszczone egzemplarze (telefon zapamiętuje obudową albo wyświetlaczem każdy upadek) i oczywiście w normalnej cenie. Nówkę można dorwać za trochę ponad 1200zł (nie mówię o neo) a ludzie chcą za używki również 1200 bo nie mogą uwierzyć w to, że ich telefon pół roku temu kosztował jeszcze prawie 2000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kup nowy. Te "nowe" za 1200 to zapewne regenerowane podróbki z chin. Nowy kosztuje nadal ~1850. Próbujesz oszukać nas aby ktoś zszedł z ceny czy samego siebie?

 

//edit: @ jan5

Sam złamałeś regulamin pisząc posta pod moim. Odświeżać możesz dopiero po 10 dniach od ostatniej wypowiedzi.

 

Note 3 neo =/= Note 3, bo bliżej mu do starszego modelu Note 2.. więc to nic nie zmienia. Note 3 nadal kosztuje 1850zł i nikomu nie wmówisz że jest wart mniej niż 1200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie większość okazji cenowych nie ma gwarancji producenta ale neo to nawet w sklepach internetowych można wyczaić za 1200zł nowego ale po pierwsze nie spamuj a po drugie jak nie masz do sprzedania tego telefonu to się nie odzywaj bo się zaczyna bezsensowna dyskusja i temat zostanie zamknięty. Najlepiej jak cie zgłoszę żebyś dostał ostrzeżenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Note 3 neo =/= Note 3, bo bliżej mu do starszego modelu Note 2.. więc to nic nie zmienia. Note 3 nadal kosztuje 1850zł i nikomu nie wmówisz że jest wart mniej niż 1200"

 

weź idź się popłacz, albo poskarż mamusi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupuj śmiało:

http://allegro.pl/samsung-galaxy-note-3-146536?ref=electronics-layer-main&buyUsed=1&offerTypeBuyNow=1&a_enum%5B1954%5D%5B1%5D=1&price_to=1000&price_enabled=1

 

sam note bez dodatków może i jest tani, ale jak dodasz wszystko i do tego dobry stan od pewnej osoby to jednak wychodzi cena jaka wychodzi. Taniej oczywiście da się kupić tylko że szansa na trafienie oszusta rośnie... sam jak kupowałem swój notes pół roku temu to 2 razy trafiłem na próbę oszustwa poprzez allegro. Ostatecznie pojechałem 40km po telefon i zapłaciłem trochę drożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...