Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cherrz

Kinzu V3 - czy to dobry wybór?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obecnie posiadam Kane V2, ale zwariował mi scroll i czasem przy szybkim przesunięciu celownik idzie w niebo przez co jestem zmuszony myszkę wymienić. Poprzednio posiadałem Kinzu V1 i byłem raczej zadowolony, głównie z rozmiaru ponieważ edycja Kinzu idealnie wpasowuje się w moje gusta co do wielkości. Myszka jest mi potrzebna do CS:GO. Jestem raczej low sensem, gram na 400DPI i około 1.90 w grze. Jest to moja 2 myszka od SS i w 2 padł scroll więc jestem lekko zrażony, ale ze względu na cenę i wielkość chciałbym dać SS jeszcze jedną szansę kupując Kinzu. Teraz pytania, przymierzam się do kupna z tej aukcji:

 

http://allegro.pl/mysz-steelseries-kinzu-v3-black-gamedot-24h-i5215848650.html

 

ale jak się dowiedziałem są dwie wersje Kinzu z innymi sensorami. Jeden to Avago 3050, a drugi to jakiś Pixart. Teraz pytanie czy te sensory byłyby dobre dla low sensa takiego jak ja? I który z nich jest lepszy? Niestety w aukcji nie jest nic napisane na temat zastosowanego sensoru. Czekam na jakieś podpowiedzi i opinie znających się lub posiadaczy tej myszki. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie słyszałem, żeby V3 było na Avago. Lepiej nie ryzykować i kupić coś sprawdzonego. G100s na przykład, Roccat Savu, coś jeszcze by się znalazło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pixart jest w Kinzu V2, w V3 jest 3050. Nie jesteś aż takim low sensem. Sprawdź Logitecha G100s, masz tam chyba na allegro dalej go z X-Komu z darmowym kurierem za 99 pln. Albo nowego Abbysusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V3 jest na Avago.

 

 

Zobacz tutaj: http://www.morele.net/mysz-steelseries-gaming-mouse-kinzu-v3-biala-62311-699751/

 

Sensor: Pixart ADNS-3050

 

Nie wiem już co myśleć. I najważniejsze pytanie, czy ta G100S nadaje się do CSa? Bo imo to bardziej mysz do LOLa albo Doty. Co sądzicie? Myślałem o Zowie FK2 ale jednak za droga jest póki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pixart przejęło Avago, może dlatego jest tak napisane. Niemniej jednak to jest stary Avago 3050. A G100S miałem i była niezła, chociaż nie mogłem się do niej przyzwyczaić i niektórzy mieli problem z pestkowaniem na niej. Ale do CS'a się nadaje, chyba nadal niektórzy gracze z C9 jej używają. Ale jeśli szukasz czegoś z lepszym sensorem to idź w TT Saphira albo Roccat Savu. A Kinzu jest za drogi IMO.

 

Ogólnie zobacz sobie tą stronkę. http://www.test-gear.pl/sensor/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę na tej stronce od wczoraj :D a ta Saphira ma ten sam sensor co moja Kana V2 i Kana potrafi wariować, nawet na tej stronie jest jest napisane: "Ważne info: na sensorach optycznych A3668/3050/3080/3090 grając na bardzo niskich czułościach (na obrót potrzebne ok. 50cm+/360º) przy bardzo szybkich ruchach zawsze wywołacie akcelerację negatywną, która może się objawiać w różnych formach (kursor zwalnia, zatrzymuje się lub "wariuje")." Razer Abyssus jest ciekawą propozycją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeśli boisz się akceleracji negatywnej to idź w 3310, tylko że najtańszy chyba rival kosztuje 200 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzisz o Razer Abyssus? Wyczytałem tylko, że mysz jest bardzo wybredna co do podkładek. Ktoś coś może o tym powiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup a4techa z auto recoilem :) za 100zl bedziesz miec odnlokowana myszkę z chesterskim oprogramowaniem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś wie na temat max speed w Abyssusie? Bo naczytałem się, że jest strasznie niski, ale problem podobno miał załatwić update sterowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja firmware poprawiła sytuację (aczkolwiek ja miałem egzemplarz Razera już zaktualizowany).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razer Abyssus zamówiony, temat można zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...