Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

martwy_ziomek

Przenośny głośnik/boombox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam konkretnych osób, które doradzą mi jaki przenośny głośnik/boombox/ewentualnie niewielkich rozmiarów kolumnę wybrać.

Przede wszystkim chodzi mi oczywiście o dobrą jakość, głośność, fajnie by było, gdyby urządzenie miało wejście na pendrive/karte pamięci micro sd, ale bloototh też starczy. Również chciałbym, aby można było go ładować popularną ładowarką do telefonu.

Kwota to granice 250zł.

Teraz proszę, aby nie dawać mi rad, że za takie pieniądze nic porządnego nie kupię. Otóż pół roku temu kupiłem głosniczek w biedronce, który ku mojemu zdziwieniu grał fenomenalnie. Niestety po 6 miesiącach zepsuło się gniazdo do ładowania, ale czego można oczekiwać za 50zł :-)

Skoro kupiłem dobry głośnik za 50zł, to za 250 raczej znajdzie się coś lepszego?

Głównie słucham muzyki w pracy, sprzęt jest (a raczej był) podłączony do gniazda i ciągle się ładował, jednak czasami naładowałem go na full i brałem na jakieś ogniska itp i swoje kilka godzin wytrwał.

 

Tak jak mówię, najlepiej, gdy zaproponujecie mi przenośny głośniczek, ale jestem otwarty również na inne propozycje.

Błagam Was o pomoc, ponieważ przeczesałem cały internet i naprawdę nie znalazłem nic konkretnego...

 

Pozdrawiam, Wojtek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omega streetflow

 

jakies 150-200 zl , sredniej wielkości sale gimnastyczna mi naglasnia na treningach

długo gra, bt i microsd, w sumie ma tez radio ale nie używam

jakość dzwieku ... jak kupisz to będziesz zaskoczony czystoscia i basem, jak za chinszczyzne lowcostowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad jestes ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to lipa, w wawie mozna dostac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...