Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mak777

[S]Telewizor LG 42LA660S 3D Smart, słuchawki Genius HS-G500V z wibracjami, myszki ClicCark BMW Z4 i Merc SLS, Lords of the Fallen PL Limited PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

 

CENY DO DOGADANIA,

jestem otwarty na negocjacje.

 

Na sprzedaż mam dzisiaj kilka rzeczy. Ceny do negocjacji, preferowany odbiór osobisty. Na forum siedzę 10lat, jestem w temacie polecanych sprzedawców - także chyba "godnym zaufania" ;)

 

Zdjęcia i dokładne opisy na OLX:

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/3CWW/

 

Telewizor LG 42LA660S 3D SmartTV - stan idealny. Na gwarancji, kupiony za 3299zł półtora roku temu :) Jeden z wyższych modeli, do dzisiaj polecany na HDTV forum (nawet bardziej niż obecne modele z WebOS). Posiada świetne, pasywne 3D, mega wygodnego i intuicyjnego pilota Magic Remote oraz rozbudowany smart :)

Cena 1639zł

 

 

 

Myszki z serii Clik Car Mouse - licencjonowana seria myszek na bazie samochodów - w tym przypadku Mercedes SLS - bezprzewodowa oraz BMW Z4 - przewodowa. Myszki nie używane, nowe - nietrafione prezenty.

Ceny odpowiednio 130 i 100zł

 

 

 

Słuchawki Genius HS-G500V - z wibracjami - bardzo fajne i wygodne słuchawki dla graczy - ciekawym efektem są delikatne wibracje, poprawiające odczucia w grach oraz bass. Są dość tanie, więc dla każdego :)

Cena 44zł

 

 

 

Gra PS4 - Lords of the Fallen - limitowana z soundtrackiem na osobnej płycie, wersja PL - świetna gra Polskiego studia, która nie bez powodu przyrównywana jest do serii Souls (Dark Souls, Demon Souls, czy nawet tegoroczny hit - Bloodborne) - i może z nimi na równi stawać w szranki :)

Cena 125zł - lub zamiana na inną gierę na PS4 :)

 

 

 

Jak już pisalem, preferuję odbiór osobisty, aczkolwiek możliwa jest także wysyłka kurierem po przedpłacie :) Jakby co na allegro jestem pod tym samym nickiem - więc można dodatkowo mnie zweryfikować ;)

 

Kontakt, najlepiej i najszybciej telefonicznie: 535 213 858

 

 

 

247062023_2_1000x700_tv-telewizor-lg-42la660s-42-3d-smart-stan-idealny-gwarancja-wroclaw-dodaj-zdjecia_rev002.jpg

247062023_1_1000x700_tv-telewizor-lg-42la660s-42-3d-smart-stan-idealny-gwarancja-wroclaw-wroclaw_rev002.jpg

235999117_1_1000x700_sprzedam-myszke-click-car-mouse-mercedes-300-sl-bezprzewodowa-nowa-wroclaw_rev001.jpg

235995895_5_1000x700_sluchawki-komputerowe-dla-graczy-genius-hs-g500v-z-wibracjami-dolnoslaskie.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam po 10dniach :) Ceny do negocjacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...